2733
2739
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50047 بازدید | 523 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا مثه تو.خیییییلی دوس دارم یه کم اجتماعی تر باشم ولی نمیشه.توی جمع های فامیل شوهر یافامیلای ...

میدونی چی، باید اولین بار از حرفای کوچیک شروع کنیم،

مثلا در مورد ی فیلم یا ی چیزی ک مهم نیس ،مثلا تلویزیون ی چیزیو نشون میده در موردش حرف بزن 

حتی حرفتم مسخره باشه کم کم ی جورایی روت باز میشه و  حرف داری واسه گفتن

حالا بکیو میخوام ب خودم بگه😄

میدونی چی، باید اولین بار از حرفای کوچیک شروع کنیم، مثلا در مورد ی فیلم یا ی چیزی ک مهم نیس ،مثلا ت ...

من یه جمله رو واسم خودم دارم تکرار میکنم بشه ملکه ذهنم.بلکه دیگرانو بالاتر از خودم نبینم(دیگران چ گهی هستن مگه😁)همش تکرارمیکنم ک توجمع رفتم بتونم بحرفم باهاشون

2731
چکار کرد

برگشت بامادرشوهرم دست به یکی کرده بودن پرسیدشماهمیشه اینقدساکتین من گفتم نه امشب خسته ام ول نکردگفت نه من جاهای دیگه ام دیدم ساکتین وشروع کردبه نصیحت کردن که خوب نیستش وفلان منم به هوای دسشویی رفتم تواتاق شوهرمم صداکردم قضیه روبهش گفتم ووسایلموجمع کردم وبچموبرداشتم ورفتم وسط مهمونی

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

مادر شوهر وراج منم هی گوش شوهرمو ازاین حرفا پر می کرد.هی زنگ میزد به فامیلاشون گوشی رو میداد دست من که عروسمم میخواد باهاتون حرف بزنه.منم دیگه اصلا اهمیت ندادم.نه زنگ میزنم به فامیلاشون نه هیچی.الان عادت کرده.

من همینو هزاربار گفتم ب شوهرم  باز میگه زبون بریز ساکت نشین  مثلا تو جمعشون گاهی راجب کس ...

همیشه اون کاری بکن که براش دلیل داری خودت دوست داری .به حرف این اون حالا زبون بریزی همونا فردا بر میگردن میگن تو چقد حرف میزنی یا جلفی یا هر چی اونوقت که چیزی برای گفتن نداری پس خودت باش

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
2738
کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

من مرد هستم

ولی دقیقا مشکل شمارو داشتم

چیزی که یاد گرفتم اینه که یک ساعت دو ساعت بیشتر نیست سعی کنین مثل خودشون باشین سخته میدونم

ولی اشتباه من رو مرتکب نشین

من الان از اشتباهم درس گرفتم واسه آینده 

نظرم حرف بدی نزده همسرتون.دوس داره شماهم تو جمعشون فعال باشید.یکی از اقوام ما هم همینطوری بود,تو جمع ...

معمولی  قبلا ها با فامیلا خودمم ساکت بودم وقتی سنم کمتر بود

اما الان با فامیلا خودم میحرفم اما پرحرف نیستم ولی کم حرفم نیستم 

فقط وقتایی ک میرم پیش فامیلا شوهرم خیلی کم حرف میشم  دست خودمم نیس دوس دارم پرحرف باشم 

تو جمع دوستام من از همه بیشتر پرحرف تر و پر انرژی تر هستم 

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش
معمولی  قبلا ها با فامیلا خودمم ساکت بودم وقتی سنم کمتر بود اما الان با فامیلا خودم میحرفم اما ...

خب همین بدِ دیگه.فکرمیکنن با اونا حرف میزنی,با اقوام همسر نه.

راستش زن داداشم وقتی عروسمون شد اصلا زیاد حرف نمیزد.مامانم میگفت 1چیزی بگو تا اونم باما راحت بشه و حرف بزنه.میگفتم مامان من چقدر حرف بزنم,1بارم اون بگه.

همه فامیل ما هم میگفتن چرا عروستون اینجوریه.

ولی میفهمیدم با خانواده و اقوام خودش اینجوری نیس.این بدِ دیگه.آدم باید با همه 1جور باشه.

ولی الان خیلی صحبت میکنه.چندسال گذشته,دیگه باهمه راحته.

کار سختی نیس، اگر تلاش کنی و از قبل مهمونی راجبش فکر کردی و حرف آماده کنی، چند بار حرف بزنی میبینی چ ...

کسایی ک پیشم بشینن حرف میزنم باهاشون اینکه مخاطبم‌جمع باشه و من حرف بزنم اونا گوش کنن سخته