صحرا لنا😌

به کوردی و ترکی مسلطم😎                            ۱۹ سالمه میخوام برای سومین بار کنکور بدم😇    عاشق پرستاریم😍👩‍⚕️                                 دعا کنید قبول شم سال بعد😊❤                    دومین کاربریمه قبلا @negar17777 بودم😉     دختر خوشگل تیرماهیم😋😍 

دلان

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

اِلای

ترنج

جانان

دلارا

دل ارام 

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1911

ماهور😍

قسمتون میدم شمارو جان عزیزتون به نام کاربریم گیر ندین من بدم باشه ؟ لطف کنید اگر مخالف منید شخصیت داشته باشید شخصیت" و شعور" منو ریپلای نکنید " گیر ندید " شمارو به امام حسین قسم میدم نه به نام کاربریم نه به امضام گیرندید فعلا تو سایت هستم """""""

یَسنا هم قشنگه 

حُسنا

قسمتون میدم شمارو جان عزیزتون به نام کاربریم گیر ندین من بدم باشه ؟ لطف کنید اگر مخالف منید شخصیت داشته باشید شخصیت" و شعور" منو ریپلای نکنید " گیر ندید " شمارو به امام حسین قسم میدم نه به نام کاربریم نه به امضام گیرندید فعلا تو سایت هستم """""""
1904