2733
2739
عنوان

دعوای.... شدید امشب ما حالم بده داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2575 بازدید | 101 پست

بنظرم چون فهمید کسی و نداری اینقد هار شده کاش میتونستی یه سه چهار روز ول کنی بری خونه دوستی فامیلی کسی بعدشم بگو طلاق میخوام همین یکم بترسه از مهریه باید خیلی جدی باشیا با دل سنگ اون موقعه به گوه خوردن میافته دیگه ام از این غلطا نمیکنه

خدایا خودت کمک کن زود تر بشه اونی که میخوام
منم هر وقت با شوهرم بحثم میشه زنگ میزنه به بابام بدبخت رو عصبی میکنه کلی هم دروغهای عجیب چاشنی میکنه ...

منم مثل شمام شوهرم یه روزش بدون فحاشی و کتک زدن منو بچه ام شب نمیشه پدرومادرندارم کارمم ازدست دادم وقتی بچه مو میزنه میرم جلو منم کتک میخورم فحاشه کنترل نداره رورفتارش چاره ایی ندارم کجابرم کی به دادامثال مامیرسه 

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ته قلبم آرزو میکنم که خانومایی که امیدی به غیر از خونه شوهر ندارن خدا به دل مرد هاشون بندازه که مثل کوه پشت شون باشن وهیچ مردی زنش را از خونش بیرون نکنه من شوهرم اخلاقش بد نیست ولی خانوادش خیییلی اذیتمون میکنن میترسم آخرش بین ما رو خراب کنن آخه منم جز شوهرم کسی را ندارم 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
عزیزم سعی کن آشپزیت رو بهتر کنی مردها به غذاشون اهمیت میدن وقتی از سرکار میاد غذاش رو به راه باشه با ...

به نظر من این مردا رو اول باید مثل چی بترسونی بعد که ادم شدن تو ام مث ادم باهاشون رفتار کنی خلاص

خدایا خودت کمک کن زود تر بشه اونی که میخوام
2728
نه میدونم که نداره فقط ازم خسته شده ... بخاطر بچم و کلا زندگیم میخوام بمونم نمیخوام جدا شیم😢😢

اگه تونخوای نمیتونه زورکی طلاقت بده،بگومهریه ونفقه بده هضانت بچه هم تا۷سالگی باتوعه اصلاخام حرفاش نشو هیچ دادگاهی نمیتونه زورکی طلاقت روصادرکنه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738

درکت میکنم 

چاره چیست فقط میگم سر خواهرش بیاد بفهمه چه داغ و دردی داره

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
اگه دلت برام سوخت خواهش میکنم دعا کن برام بگو خدا منو بچه امو نجات بده    

از ته دل دعات میکنم عزیزم....ولی یه چیزی بگم...خودت باید خودتو نجات بدی گلم....خواهش میکنم ازت.به فکر خودت نیستی به فکر اون بچه باش...التماست میکنم زندگیشو نجات بده....بخدا الان زنا خیلی بهتر از مردای این زمونه میتونن زندگیشونو راه ببرن....آخه چرا سکوت میکنین...بابا از چیزی نترسین

اينايي ك ميگن طلاق بگير مهريه بذار اجرا برو خونه بابات از هيچي خبر ندارن

يك ميليون خرج كردم براي مهراجرا گذاشتن و درخاست طلاق جورررررري دولت پشت مرده و جوررررري سخت ميگيرن ك خيليارو ديدم مث خودم دست از پا درازتر برگشتن خونه خودشون

اين مردا رو نميشه درستشون كرد طلاق و مهراجرا گذاشتن هم شده كار حضرت فيل

تنها راهش بيخياليه ك اونم كار هركسي نيس

خودم الان ازهمه تون حالم بدتره وگرفتار ترم

ولي چاره چيه😔😔😭😭😭

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
درکت میکنم  چاره چیست فقط میگم سر خواهرش بیاد بفهمه چه داغ و دردی داره

نه اگر كسي بي غيرت باشه هيچي عوض نميشه و بازم سرعقل نمياد ديدم ك ميگما

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
از ته دل دعات میکنم عزیزم....ولی یه چیزی بگم...خودت باید خودتو نجات بدی گلم....خواهش میکنم ازت.به فک ...

یه بارکتکم زد دیسکم پاره شد دوبارجراحی کردم عملا دیگه نمیتونم کارکنم خودشم چیزی نداره که مهریه بگیرم بایه بچه بدون حمایت نمیتونم کاری بکنم عزیزم هزارباربهش فکرکردم 

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
منم مثل شمام شوهرم یه روزش بدون فحاشی و کتک زدن منو بچه ام شب نمیشه پدرومادرندارم کارمم ازدست دادم و ...

این فقط گیرش روی منه با بچه کاری نداره ولی واقعا پناهگاهی ندارم،ازش بدم‌میاد

بیش از حد خوبی نکن