2737
2734

رشته م روانشناسیه ☹ولی روانشناس نشدم هنوز

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیشه چند سال صبر کنین؟

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

سلام استارتر با اجازه ت از کسایی ک میان تاپیک یه سوال بپرسم شاید جوابش به درد شما هم خورد 

خانوما روانشناس آنلاین مفید و تضمینی سراغ ندارین؟

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2740

فعلا روانشناس نیستم 

یه چندسال دیگه می تونم به مشکلتون رسیدگی کنم... 😌😬

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

همه تو نی نی سایت رشته دومشون روانشناسیه 

بگو عزیزم

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
درود  بنده مشاور هستم، در چه حیطه ای؟

حال روحیم خیلی بده.

دو ماه پیش یکم موهام میریخت.من خیلیییی بخاطرش استرس گرفتم انقد که همیشه تو ذهنم بود و نگرانش بودم.الان خیلییی ریزش موهام بدتر شده.قبلا تو ایینه همش به فرق سرم نگاه میکردم تا ببینم خالی نباشه.بعد از چند روز موهای جلوی سرم بشدت ریزش پیدا کرد.این موضوع حال روحی منو خیلیییییی بهم ریخته.همش استرس دارم و دلهره.مامانم میگه بخاطر فکرای منفیمه. گاهی انقد حالم بد میشه که به خودکشی هم فکر میکنم و دلم میخواد بمیرم.کلا رفتارام دم دمی شده.یه لحطه خوبم و پر انرژی یه لحظه از شدت استرس میخوام بالا بیارم.نمیدونم چیکار کنم کمک مشاور نیاز دارم

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟
حال روحیم خیلی بده. دو ماه پیش یکم موهام میریخت.من خیلیییی بخاطرش استرس گرفتم انقد که همیشه تو ذهنم ...

جدیدا مسئله ای پیش اومده که ذهنتون درگیر باشه؟

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩