2733
2739
  خیلی خوب بود

والا 😐😁

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب تهرانی؟ برو اورژانس بیمارستان روزبه. یا همونجا کمک می کنه دارو می ده یا بستری می کنه یا بهت برای درمانگاه می گه که سریع نوبت بدن فرداش بری صحبت کنی. احتمالا به خاطر افکار خودکشی بستری می کنن. تو نی نی سایت با این حالت کمکی نمی کنن بهت چون تو هم که نمی تونی تمام زندگیتو اینجا تعریف کنی. می تونی؟ پس کسی نمی تونه منشا اضطراب تو رو بفهمه و بهت کمک کنه. یا کلا وقت روانشناس بگیر برو مشاوره. همینطوری ادامه بدی بیشتر آسیب میبینی. تاپیک دوست پسر سابقت رو دیدم. بلاکش کن چطور اجازه می دی بیاد و بره اعصابتو به هم بریزه اون فقط حوصله اش سر رفته کسی که رفته در این حد دیگه به درد نمی خوره. با دوست پسرت کات می کنی کلا همه جوره کات کن یادگاری‌های اونو بریز دور. کسی که عشقت بوده نباید بشه دوست معمولیت اینو دیگه همه میدونن.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
استرس دارم خیلی زیاد.گفتم که توی توضیحاتم.خیلییی استرس دارم دلهره هم دارم بخاطرش.

دلهره فقط بخاطر مو‌ نیست ... فکر کن ببین چی داره اذیتت میکنه و ناراحتی که داره در فیزیولوژی بدنت بروز میکنه، مثلا ممکنه بخاطر یک مسئله خودتو سرزنش کنی، اضطراب باعث تحریک اعصاب زیر پوست سر میشه، درنتیجه ریزش مو داری و اضطراب حل نشده ... یه چرخه و دور باطل

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
خب تهرانی؟ برو اورژانس بیمارستان روزبه. یا همونجا کمک می کنه دارو می ده یا بستری می کنه یا بهت برای ...

من اصلا بحاطر اون نگرانی یا ناراحتی ندارم.اون کاملا برام مرده.

ولی خیلی نگران موهامم.یکیش که بیوفته قلبم درد میگیره

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟
استرس دارم خیلی زیاد.گفتم که توی توضیحاتم.خیلییی استرس دارم دلهره هم دارم بخاطرش.

اظطراب و نگرانی شدید

بی صبری و دلواپسی

دشواری در تمرکز کردن 

اشکال در ریتم خواب 

احساس تشویش ناگهانی 

تنش عضلانی 

زودرنجی

تحرک پذیری و گوش به زنگی... 

این علائم رو دارین؟ 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2740
دلهره فقط بخاطر مو‌ نیست ... فکر کن ببین چی داره اذیتت میکنه و ناراحتی که داره در فیزیولوژی بدنت برو ...

نمیدونم.ولی قبلا هم بخاطر پوستم خیلی استرس داشتم.صورتم جوش میزد و من دلهره داشتم که جای جوشام فرو رفته شه.بازم خیلیییی حالم بد بود اونموقع

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟
دلهره فقط بخاطر مو‌ نیست ... فکر کن ببین چی داره اذیتت میکنه و ناراحتی که داره در فیزیولوژی بدنت برو ...

با علائمی که ایشون دارن 

من فکر می کنم درگیر اضطراب فراگیر هستن... 

نظر شما چیه؟ 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
با علائمی که ایشون دارن  من فکر می کنم درگیر اضطراب فراگیر هستن...  نظر شما چیه؟

درود 

من بدون شناخت کافی نظر قطعی نمیدم 

برای تشخیص باید زمان گذاشت

موفق باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
درود  من بدون شناخت کافی نظر قطعی نمیدم  برای تشخیص باید زمان گذاشت موفق باشید🌹

ما نمی تونیم چیزی بگیم... 

بهتره به یه روانشناس مراجعه کنن...

ممنون از کمکتون... 🙏