2737
2734
حال روحیم خیلی بده. دو ماه پیش یکم موهام میریخت.من خیلیییی بخاطرش استرس گرفتم انقد که همیشه تو ذهنم ...

سلام عزیزم من روانشناس نیستم اما میخوام به عنوان یه دوست کمکت کنم🙃

قبول میکنی ؟؟

خود را چو یافتی همه عالم از آنِ توست ...🤍💫https://harfeto.timefriend.net/16405207560579

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام استارتر با اجازه ت از کسایی ک میان تاپیک یه سوال بپرسم شاید جوابش به درد شما هم خورد  خان ...

سلام عزیزم.‌من روانشناس سراغ دارم. تلفنی. 

خودم روان‌درمانی کردم و نتیجه گرفتم. اگه خواستی بگو شماره بدم.

سلام عزیزم.‌من روانشناس سراغ دارم. تلفنی.  خودم روان‌درمانی کردم و نتیجه گرفتم. اگه خواستی بگو ...

سلام اره ممنون میشم لطف کنید

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2728
حال روحیم خیلی بده. دو ماه پیش یکم موهام میریخت.من خیلیییی بخاطرش استرس گرفتم انقد که همیشه تو ذهنم ...

ریزش مو قابل حله. اگه خواستی کسی رو بهت معرفی میکنم با داروهای گیاهی مشکلت رو حل کنه انشالله.

من ارشد روانشناسیم... عزیزم شما اول باید ب متخصص مراجعه کنیدو ریشه یابی بشه ک مشکل ریزش موتون برطرف بشه چون ب قول خودتون خیلی ذهنتون درگیرش شده و رویه زندگی وحالات روحیتون تاثیر گذاشته من فک نمیکنم مشکلتون جدی باشه و با برطرف شدن ربزش مو احتمالا درست میشه چون قبلانم برا پوستتون این حالاتو داشتین و الان دیگه ندارین پس اینم گذراست و بخاطر وسواس ب زیباییتونه ک دخترایه امروزی همه درگیرن با این موضوع

برای تو برای چشم هایت... برای من برای درد هایم... برای ما برای این همه تنهایی... ای کاااش خدا کاری میکرد... شاملو 
2738