2752
2734
عنوان

باخوندن تاپیک 18،سال عاشقی قلبم درد گرفته😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 81 پست
عزیزم روح هیچوقت ازبین نمیره این بدن مثه ی لباس اصا ی فرم برای اینکه بتونیم بیایم توی این دنیای مادی ...

با حرفاتون خیلی آروم شدم ❤️☺️

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
گلم این همه ادم همسراشون از دست میدن. چندتاش دوروبرت هست؟ هرکی هم ک میره، عزیز میشه. مطمین باس. این ...

👍👍

حق با شماس 

بلخره همه تو زندگی ی غمی دارن ک سختشونو بازگو کنن 

یا نمیتونم یا نمیخان 

خودم از اون دستم ک دوس ندارم از غمامم بگم وبقیه رو ناراحت کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم این همه ادم همسراشون از دست میدن. چندتاش دوروبرت هست؟ هرکی هم ک میره، عزیز میشه. مطمین باس. این ...

افرین چ خوب گفتی..خانومه شهوهرش فوت شده تمام...دنیاپره ازین غصه هاوسرنوشتای ناخوانده

عاشق🍁❤
2731
اخه خانمه عکس شوهرشو گذاشت بس گریه کردم مادرمم پاب پام گریه کرد

عزیزم ببخشد😔😔🌹🌹🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5239661/میخوام-خاطرات-هیجده-سال-عاشقیموباهات-بنویسم?postId=160185066
کل بالشم خیس شده قلبم درد گرفته نمیتونم از جام تکون بخورم اخه منم مشکل قلبی دارم استرس برام خوب نیس ...

عزیزم کاش اصلا نمینوشتم😔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5239661/میخوام-خاطرات-هیجده-سال-عاشقیموباهات-بنویسم?postId=160185066
عزیزم ببخشد😔😔🌹🌹🌹

نه عزیزم تو منو ببخش که باتاپیکم ناراحتت کردم❤️❤️❤️

خدابهت صبر بده عزیزم. شوهرت فرشته بود خدا فرشته هارم زود میبره😭😭❤️

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
عزیزم کاش اصلا نمینوشتم😔

نگو.... من خیلی دوست داشتم دیدم هستن مردای خوب مثل همسر شما... ولی اینکه الان رو پات وایستادی وادامه میدی خیلی انگیزه شد برامن این دستانا باید باشه تا آدما الگو بگیرن❤️❤️❤️

شوهر هواهر منم تو ۲۸سالگی تصادف کرد فوت شد خیلی ناگهانی خواهرم هم ۲۸سالش بود الان سه ساله یع پسر دو سال و نیمه هم ذاشت خ سخت بود وقتی جهیزیه ش رو رفتیم از خونه پدر شوهرش بیاریم دردناک بود خ اذیتش کردن میگفتن لباسشویی رو پسرمون خریده نمیدیم دوچرخه پیرش رو ندادن داداشم رفت خرید براش باز خدارو شکر خانواده شوهر بهار جان خوب بودن ولی اونا خواهر منو خ عذاب دادن

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

نخون عزیزم اخه برای چی میخونی مگه اعصابت رو از سر راه اوردی چرا به قلب و روحت ازار میرسونی

تو این شرایط سخت زندگی و جامعه بهتره علی الحساب انرژی مثبت به هم بدیم واقعا این حجم از تلخی برای بدن خوب نیست مریض بشی یه گوشه بیفتی خوبه ؟ بیا بیرون از این حس و حال

نمیدونم چرا انقدر همه ی ما همه ی مردممون به صورت پیش فرض جذب تاپیکهای تلخ میشن خدا به همه در هر شرایطی ارامش و صبر بده ولی بهتره اوضاع روحی مردم و شرایط جامعه رو هم در نظر بگیریم

عجب 

منم خیلی متاثر شدم

خیلی نخوندم تاپیکشو

اما وقتی از مرگ عشقش گفت و عکسو گذاشت، دیگه نتونستم ادامه بدم 

خودم بزرگترین وحشتم ترسم از دست دادن همسرمه، یا اینکه بمیرم و بچه م بدون مادر بزرگ بشه

این روزا انقدر درگیر این مسائل و فکرای جورواجور شدم دیگه مغزم نمیکشه

واقعا دنیا بی ارزشه

باید تا میتونیم مهربان باشیم 

گذشت کنیم

خود من خیلی جاها دل همسرم شکستم

خدا منو ببخشه 

خیلی از روزای شیرین زندگی رو به کامش تلخ کردم با قهرم 

واقعا پشیمونم

خدا سایه ی همسرم رو روی سر منو پسر کوچولوم حفظ کنه 

عزیزم ببخشد😔😔🌹🌹🌹

سلام عزیزم میشه درخواست دوستی من را قبول کنی واجبه کارت دارم 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
عزیزم ببخشد😔😔🌹🌹🌹

سلام منیم گوزل باجیم

توروخدا بهار عزیزم هر موقع وقت کردی این تاپیکو بخون آرامش پیدا میکنی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2966111/سلام-ازهمه-دوستای-گلم-که-از-داغ-عزیزشون-دارن-رنج-می?postId=160875363

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨