2733
2734
عنوان

فاحشه خونه در دیوار

| مشاهده متن کامل بحث + 43707 بازدید | 141 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم میگم از هر 10تا شاید 2تاش آگهی واقعی فروش کفش باشه.شما حق نداری به خاطر 8تای دیگه همه رو حذف ...

برو بابا ی اگهی با یک متن 

جلو عقب باز با جعبع 

همه جا هست 

پشت سر هم تو کل ایران 

تو جته 

بذار شوهرت کنکاش کنه تو وایسا نگا کن 

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.
2731
وااای منم الان دیدم خاک برسر کسانی که این اگهی هارو تایید میکنن باید با اینها برخورد بشه

خب یه بیچاره ای شاید فکر کنه این واقعیه داره کفش میفروشه ابروش میره که من به شخصه هزار بارم مبدمش به فکرم نمی‌رسید همچین چیزی باشه 

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.
2740
خب از کجا میدونید منظورشون همچین چیزی بوده!?

دیوانه ای تو ؟؟؟؟؟ 

میگم کل اینترنت زدن گند این قضیه رو 

جذب زن خراب و فحاشه است

برو تو بی خبری خودت بمون دبگ پیام نذار

برو بابا ی اگهی با یک متن  جلو عقب باز با جعبع  همه جا هست  پشت سر هم تو کل ایران& ...

متن تاپیکتو بخون.نوشتی برا همه ی آگهی های فروش کفش گزارش بزنین.گفتم نخیر حق ندارین فقط اونایی رو ک مطمئنین بزنین.

من مجردم و مطمئنا با مرد هرزه ازدواج نمیکنم ک بخوام نگران 4تا آگهی باشم

خب از کجا میدونید منظورشون همچین چیزی بوده!?

شایدم یکی از همونایی اینقدر داری ماسمالی میکنی

متن تاپیکتو بخون.نوشتی برا همه ی آگهی های فروش کفش گزارش بزنین.گفتم نخیر حق ندارین فقط اونایی رو ک م ...

برو بابا زدم برای اگهی با حعبه بی جعبه حلو بار پشت باز 

گزارش بزنید 

متن تاپیکتو بخون.نوشتی برا همه ی آگهی های فروش کفش گزارش بزنین.گفتم نخیر حق ندارین فقط اونایی رو ک م ...

چرا حالا گیر دادین به این چیزا. اگه خوشت نمیاد خارج شو عزیزم دیگه این حرفا نداره.

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2706