2733
2739
عنوان

شهرشما به چی معروفه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 49518 بازدید | 1916 پست
کجاس

تبريز

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهرمون کوچیکه معروف نیست ب چیزی.ولی تو شهرستان جاهای تاریخی زیادی داریم پل ورسک . برج لاجیم . الاشت زادگاه رضاشاه و شهر جاجیم . جاهای دیدنی و گردشگری زیادی هم داریم مثل سد سنبل رود . سد لفور . سد برنجستانک . پارک جنگلی جوارم . 

شهرستان سوادکوه  

2731
تهران که تگزاس نیست..بیا ماهشهر تا تگزاس واقعی رو ببینی

جدی؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2740
اره عزیزم اما خب کرمان که معدن سنگ اهن نداره پسته نداره مهاجرنشین نیست

میدونم خب میگم منم استان رو گفتم نه شهر 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
عزیزم کرمانی هستی؟ همشهری عزیزم درسته کرمان از نظر مواد مخدر وضعیت خوبی نداره، ولی از نظر تعداد معتا ...

احسنت بر شما 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
استانی با مردمان خونگررررم ومهربان مهمانواز  شهرنخل وخرما شهری با رودی پرآب که بیشتر استانها ...

خوزستان 

مظلومترین استان ایران 

البته این همه ثروت ومردمش از اب وهوا بیکاری رسیدگی به استان واقعا ناراحت کنندس

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2706