2733
2734
عنوان

شهرشما به چی معروفه؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 49526 بازدید | 1916 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ادم میخورین؟

بخواطر وحشي بازيامون اين اسمو گذاشتن

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

البته در مورد کرمان بگم

صنایع دستی قالی، پته و گلیم که قالیش در دنیا بی نظیره

خوراکی ها انواع قاووت، کماچ سهن، کلمپه، زیره، انواع داروهای گیاهی، پسته و..... 

حنای شهداد معروفترین حنای ایران

خرمای بم از نظر کیفیت بهترین خرمای ایران

از نظر کیفییت کشاورزی و تنوی مقام اول کشوری

از نظر ذخایر معدنی، به بهشت معادن ایران معروفه

و از نظر مهمان نوازی و نجابت مردمانش در دنیا بی نظیرن در این موضوع شک نکنید، هیچ جا مردمش به پای مردم کرمان نمی رسن

البته مردم ایران همگی در دنیا بی نظیرن

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 

استانی با مردمان خونگررررم ومهربان

مهمانواز 

شهرنخل وخرما

شهری با رودی پرآب که بیشتر استانها بهش چشم دارن.

استانی که اگه از کشور جدا بشه ایران تبدیل به کشوری فقیر میشه.

استانی با قومیت های متفاوت. بختیاری عرب شوشتری دزفولی و......

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706