1874
1924
عنوان

سریال ریوردیل (Riverdale)

69 بازدید | 14 پست

بچه ها سریال قشنگیه؟ 

دانلود کنم ؟؟؟؟

کلا سریال خوب چی ببینم ؟

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

لوسیفر بود فکر کنم اسمش اونم خیلی قشنگه خیلییییی

لوسیفر رو که عاشقشم صدبار دیدمش تا حالا 😍

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
1922
جدی ؟ ببینم ینی پشیمون نشم 😀

من کلا با سریال آمریکایی خیلی نمیتونم ارتباط برقرار کنم واسم کسل کنندس یا مثلا آلمانی ولی از ریوردیل خیلی خوشم میاد بیشترم به خاطر نقش اون پسره اسمش نمیدونم ولی باباش بدبخته و بیچاره خیلی باحاله کلا

من کلا با سریال آمریکایی خیلی نمیتونم ارتباط برقرار کنم واسم کسل کنندس یا مثلا آلمانی ولی از ریوردیل ...

مرسی از نظرت

من کلشو دان کردم بعد مث چی پشیمون شدم

جواب ابلهان خاموشیست ، نظر مخالف ریپلای نشه باشه تو خوبی فقط ببند اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ، که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت ، هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت ، تو پس پرده چه دانی که که خوب است که زشت ........ فمینیست 
1911
۱۳ دلیل برای اینکه هم اگه ندیدی ببین چیز باحالبه

دیدم اونم بد نبود زیاد دوست نداشتم دوفصلشو دیدم

فصل اولش قشنگ بود

جدی چرا پس؟؟؟

به سلیقم نمی‌خورد خیلی تخیلی بود 😑

بدرد نوجوانا میخوره 

من سلیقم پیکی بلایندرز و بروکیلین ناین ناین و لوسفیر و مردگان متحرک و اینجور چیزاس

جواب ابلهان خاموشیست ، نظر مخالف ریپلای نشه باشه تو خوبی فقط ببند اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ، که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت ، هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت ، تو پس پرده چه دانی که که خوب است که زشت ........ فمینیست 
به سلیقم نمی‌خورد خیلی تخیلی بود 😑 بدرد نوجوانا میخوره  من سلیقم پیکی بلایندرز و بروکیلین نا ...

وای من عاشق لوسیفرم 😍😍😍😍 

پیکی بلایندرزم خفن بود 

اون دوتارم ندیدم 

مردگان متحرک رو که ندوس ولی بروکلین قشنگه ؟ اسمش رو شنیدم

وای من عاشق لوسیفرم 😍😍😍😍  پیکی بلایندرزم خفن بود  اون دوتارم ندیدم  مردگان متح ...

بروکلین کمدیه من عاشقشم در حد پیکی

مردگان متحرکم توی فیلمای اخرالزمانی شاهکار بود

1826