2733
2734
عنوان

مامانم بهم گفت..😔😔

754 بازدید | 18 پست

بچه ها چند وقت پیش دزد اومد خونمونو و من از اون روز خیلی حساس شدم مثلا اینجوریکه موتور بابام تو حیاط بود دیدم صدای موتور میاد ترسیدم گفتم دزد اومده موتورو ببیره در صورتی که ی ادم دیگه داشت با موتورش میرفت 😐😂خب حق بدین همش ترس تو دلمه.گفتم وای مامان سکته کردم ی لخظه گفت ی بار سکته کنی!😔سکته کنی ما راحت شیم😔

مثلا زمانایی که اعصابش خورد میشه ی چیزایی بهم میچسبوونه میگا مث دخترای ... مث دخترای فلاان مث دخترای بیسار 😪بعد ما کلا زیاد تو خونه میمونیم فوقش تا سر چهار راه ی ذره هوا به ولمون بخوره ... مسافرت و... اصلااا نمیریم شاید خدا ی فرجی کنه بعد ۴ سال تا ی جای نزدیک بریم بچه تر که بودم میگفتش چیههههه هر روز بریم بیرون😐منتظر کسی هستی😔😔بچه ها شما بودید نمپوسیدید تو خونه؟؟ فکر کنید من یکسال کامل  تو خونه بودم مامان باردار بود و کروناهم رود فووقش ی کاره واجب بود میرفتیم سریع میومدیم

اینم بگم من خطاکار نیستم که لایق این حرفا باشم😔😔 

من چجوری باید باهاش رفتار کنم؟؟؟

بعدا که بهش میگم شما این حرفوزدی سریع تغیرش میدا میگه تو بد فهمیدی😔😔

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگ همینه گلم. سعی کن با مادرت بسازی. چند سالته 

واقعا اذیت میشم چه رفتاری باید داشته باشم ؟

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2731

یه بار حرفاشو ضبط کن 😐 اسم نی نی چیه؟

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
چ حس بدیه درک میکنم

😔😔

چی بگم  لابد طرز حرف زدنش اینجوریه دگ حالا شما براچی همش تو خونه اید؟؟

نمیره بیرون منم پاسوز میشم

2738
کدوم شهری دوستم

شمال چالوس

یه بار حرفاشو ضبط کن 😐 اسم نی نی چیه؟

ماهور

واقعا اذیت میشم چه رفتاری باید داشته باشم ؟

صبور باش گلم سعی کن جواب مادرتو ندی. من خودم واقعا تو خانواده ی به شدت متشنج بزرگ شدم یک ذره احترام یاد نگرفتیم. از اول دعوا. خیلی بده. 

واقعا میدونم ب پدر و. مادرت احترام بزاری ب همه چی میرسی.

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
صبور باش گلم سعی کن جواب مادرتو ندی. من خودم واقعا تو خانواده ی به شدت متشنج بزرگ شدم یک ذره احترام ...

پس احترام اونا چی؟؟اونا خرچی دلشون خواست باید بگن؟

2706