2737
2739
عنوان

مامانم بهم گفت..😔😔

754 بازدید | 18 پست

بچه ها چند وقت پیش دزد اومد خونمونو و من از اون روز خیلی حساس شدم مثلا اینجوریکه موتور بابام تو حیاط بود دیدم صدای موتور میاد ترسیدم گفتم دزد اومده موتورو ببیره در صورتی که ی ادم دیگه داشت با موتورش میرفت 😐😂خب حق بدین همش ترس تو دلمه.گفتم وای مامان سکته کردم ی لخظه گفت ی بار سکته کنی!😔سکته کنی ما راحت شیم😔

مثلا زمانایی که اعصابش خورد میشه ی چیزایی بهم میچسبوونه میگا مث دخترای ... مث دخترای فلاان مث دخترای بیسار 😪بعد ما کلا زیاد تو خونه میمونیم فوقش تا سر چهار راه ی ذره هوا به ولمون بخوره ... مسافرت و... اصلااا نمیریم شاید خدا ی فرجی کنه بعد ۴ سال تا ی جای نزدیک بریم بچه تر که بودم میگفتش چیههههه هر روز بریم بیرون😐منتظر کسی هستی😔😔بچه ها شما بودید نمپوسیدید تو خونه؟؟ فکر کنید من یکسال کامل  تو خونه بودم مامان باردار بود و کروناهم رود فووقش ی کاره واجب بود میرفتیم سریع میومدیم

اینم بگم من خطاکار نیستم که لایق این حرفا باشم😔😔 

من چجوری باید باهاش رفتار کنم؟؟؟

بعدا که بهش میگم شما این حرفوزدی سریع تغیرش میدا میگه تو بد فهمیدی😔😔

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیگ همینه گلم. سعی کن با مادرت بسازی. چند سالته 

واقعا اذیت میشم چه رفتاری باید داشته باشم ؟

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2742

یه بار حرفاشو ضبط کن 😐 اسم نی نی چیه؟

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
چ حس بدیه درک میکنم

😔😔

چی بگم  لابد طرز حرف زدنش اینجوریه دگ حالا شما براچی همش تو خونه اید؟؟

نمیره بیرون منم پاسوز میشم

2740
کدوم شهری دوستم

شمال چالوس

یه بار حرفاشو ضبط کن 😐 اسم نی نی چیه؟

ماهور

واقعا اذیت میشم چه رفتاری باید داشته باشم ؟

صبور باش گلم سعی کن جواب مادرتو ندی. من خودم واقعا تو خانواده ی به شدت متشنج بزرگ شدم یک ذره احترام یاد نگرفتیم. از اول دعوا. خیلی بده. 

واقعا میدونم ب پدر و. مادرت احترام بزاری ب همه چی میرسی.

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
صبور باش گلم سعی کن جواب مادرتو ندی. من خودم واقعا تو خانواده ی به شدت متشنج بزرگ شدم یک ذره احترام ...

پس احترام اونا چی؟؟اونا خرچی دلشون خواست باید بگن؟

2706