2733
2739

چیشد بی بی زدی؟؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره صبح زدم منفي بود 😔😔

عزیززززززم انشالاه ماه بعد امیدت به خدا😍😍

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2738
خوابت بگو اگه بتونم حتما

مرسی

خواب دیدم تو یه خونه ی جدید و مجلل بودم این خونه خیلی بزرگ بود خیلی شیک و با وسایل گرون قیمت و تو خواب احساس کردم متعلق به من هست

یه پالتو قرمز چرمی نو پوشیده بودم

فامیل های خودم بودن و افراد غریبه اونا هم لباس مجلسی پوشیده بودن

از چند تا پله بالا رفتم و وارد طبقه ی بالایی خونه شدم رفتم داخل یه اتاق همه جلوم بلند شدن یکی از اقوام که سادات هست منو بغل کرد و بوسید من تو خواب تعجب کردم که چرا انقدر مهربون شده

از اتاق اومدم بیرون یه آینه ی تمام قد دور طلایی بود خودمو توش نگاه کردم برگشتم سمت فامیل های خودم خیلی با حالت خشم و قهر بهم نگاه میکردن از یه چیزی دلخور بودن عمه ی خودم با خشم بدی نگام میکرد میتونستم متوجه بشم و احساس دورنیشو بفهمم که چقدر عصبانیه...

اینم بگم خودم راضی نبودم و حس میکردم به زور این لباس رو تنم کردم و با خودم میگفتم من راضی نیستم و نمیخوام اینجا باشم

کاش دلها در چهره ها بود.....
مرسی خواب دیدم تو یه خونه ی جدید و مجلل بودم این خونه خیلی بزرگ بود خیلی شیک و با وسایل گرون قیمت و ...

تو یه موقعیت قرار میگیری که موقعیت خوب و بزرگی هستش ادمای که فکر میکنی دوست هستن و از موفقیت خوشحال میشن اونجا میفهمی که این طور نیست و ادمای که فکر میکنی دوست ندارن و از شکست خوشحال میشن در واقع حامی و دوستت هستن و همین اگاهی و دانشی که پیدا میکنی باعث نارضایتی و ناخشنودیت میشه چون ذات ادمارو میفهمی

خوابت بگو اگه بتونم حتما

توروخدا به منم یه کمکی بکن...

منم دیشب خواب دیدم بابام بهم میگه برات سورپرایز دارم رفتم دیدم کله پاچه خریده برام .من کلا از کله پاچه متنفرمممممم. ولی تو خواب نشستن یه تیکه از مغزو گوشتشو خوردم از وسط کله گوسفند کندم هرچی بود‌ یعد گفتم چقدرم خوشمزست...