2737
2734
عنوان

نامزدم ازم خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 12013 بازدید | 469 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمن یادش نمیاد حتی چی مهریه کرده😂😂😂من مهریمم سنگین هست تازه ۷۰۰تا سکه و ۳دنگ خونه و ۱۴مثقال طلاهست ولی هنوز توی ۵سال زندگیمون اسمی ازمهریه و بخشش نبرده ببره هم میدونه من نمی بخشم😐

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
2728
313 تا سکه .میگه بیا طلاق بگیرم اما از روی رفتاراش فک کنم میخا مهریه ام فقد ببخشم طلاق نمیده

عزیزم اتفاقا برعکس متن پیامت میگ میخواد نهریتو ببخشی و بهد طلاقت بده خب به بابات بگو طلاقتو بگیر مشخص زیاد تنایل نداره

۱۸سال سنته واقعا نمیدونی هنوز پنهون کردن ازخانوادت و بخشش مهریت چه چیزی درانتظارته😐ادمی که توعقد دنبال بخشش مهریه افتاده بفهم چه ادمیه به محص بخششت طلاقت میده امیدوارم بااین همه راهنمایی که همه کردنت به عقل بیایی وهرگز تابه پدرت نگفتی و قضیه رو بااونا روشن نکرده پاتو دیگه باهاش بیرون نزاری

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

عزیزم به هبچ وجه همچین کاری نکن 

حتما خانوادتو در جریان بذار 

دخترایی که مهریه دارن اون هم بالا شوهرشون کتک می زنن و بدرفتاری می کنن وای به حال دختری که مهرش رو ببخشه

از الان که هنوز ازدواج نکردی چنین درخواستی داره وای به بعدش

عزیزم تا ازدواج نکردی و تو عقدی مسایلت رو با پدر مادرت در میون بذار

آقایون سایت لطفا بیاید بگین چرا همچین کاری نباید بکنه

2740
وقتی کفتم مهریه ام رو نمیبخشم گفت معلوم شد دنبال پولی

اسی به نظرت اون دنبال چیه؟

اون برا چی داره برنامه ریزی می کنه؟

خیلی شما ها رو میبینم حرص میخورم؛به خدا اگر این همه ساده نباشید مردا بیجاکنند تا این حد بتونن گرگ بشن!تا منه نوعی گوسفند نشم که گرگ منو نمی دره!

تو با سکه 10-15 میلیونی داری این اندازه تحقیر میشی وقتی هیچ پشتوانه ای نداشته باشی چی در انتظارته؟!

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم