2737
2739
عنوان

نامزدم ازم خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 12013 بازدید | 469 پست
نمیدونم.وکیله بهش زنگ زد گفت یه شهر تو کرمان انجام میده .اونم پیام داده میگه شنبه بیا بریم اونجا چه ...

چقد احمقی ،تنها اهرم فشاری ک بعدا می تونی استفاذه کنی مهربه س . فردا می تونه پدرتو در بیاره بره زن صیغه کنه و ببرتت بیابون بگه زندگی باید کنی و طلاقتم نده چون مهریه نداری.. ولی اگه بعدا تحملت تموم بشه و نخوای زندگی کنی می تونی مهریه رو اجرا بذاری و شرط کنی طلاق بده تا از مهریه چشم پوشی کنی .اونم به خاطر اینکه مهریه نده قبول می کنه ولی بدون مهریه می تونه هر بلایی سرت بیاره و طلاقتم نده.. بچه جون سر خود پانشو باهاش راه بیفتی بری اینور و اونور ی عمر بدبخت شی... می دونم اینو نمی خونی ولی من گفتم

وقتی کفتم مهریه ام رو نمیبخشم گفت معلوم شد دنبال پولی

بذار بگه حالا تو هم نمی خواد حسن نیتت و براش الان ثابت کنی انقد سر خود نباش کلا عقلت کمه بخدا نذار سواستفاذه کنه این الان ۱۸ سال از تو بزرگتره معلومه نقشه داره....بهش بگو دنبال پول نیستی ولی تو نقشه داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد احمقی ،تنها اهرم فشاری ک بعدا می تونی استفاذه کنی مهربه س . فردا می تونه پدرتو در بیاره بره زن ص ...

خوندم و مهریه ام هم نبخشیدم یعنی نزاشتن گفتن حتمن پدر  مادر

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
2742

من از اول ازدواجم مهریه ام کم بود و راضیم, در کل شناختی که از همسرم به دست آورده بودم به این نتیجه رسیدم که مهریه ام کم باشه و شد, تا حالا نه تنها به هیچ مشکلی تو این زمینه نخوردم بلکه الان ماشینمون به اسم منه و کلی هم پول به حسابم اومده و رفته ... اما و اما شما که از اول مهریه بالایی داشتید و الان هم برخلاف رضایت قلبی خودتون بخواهید ببخشید اونم به اجبار همسر, به نظر من عقلانی نیست و بعد از آن زندگیتون به مویی بند خواهد شد... خواهر من نکن این کار رو.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
وقتی کفتم مهریه ام رو نمیبخشم گفت معلوم شد دنبال پولی

بگو  اره  پس براچی شوهز کردم، که خرجمو بده، جواب این شوهرا رو باید سر بالا داد‌ . بگو اگه نمیتونی خرجمو بدی، زودتر بگو. 

خدایا شکرت.

والا من با 500سکه اوضاعم اینه خدا ب داد تو برسه البته دلم برای پدرمادرت ک بخاطر حماقت تو قراره عذاب بکشن میسوزه

ب نطرم اندازه 10ساله ها عاقلی وقت شوهردادنت نبود

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
2738
برای چی

فردا که به حمایت پدر مادرت نیاز پیداکردی چکارمیخای بکنی وقتی این جا به حساب نیاوردیشون چیری نگفتی بهشون 

شوهرت داره پورو گری درمیاره تو مظلووم بازی درنیار

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

شما بهتره به نامزدت بگى بخاطر حلال كردن مهريه ام با من جنگ راه ميندازى؟ اين اصلا نرمال نيست

ميتونه در كل بهت پيشنهاد بده فقط

بعدشم اگر جرأت داشت روز بله برون اين موضوع رو مطرح ميكرد نه بعده نامزدى

اگر بنظر خودش كارش بد نيست ميومد منزل شما و در حضور پدرمادرت اينو مطرح ميكرد

بچه گير آورده ؟

اين چه ازدواجيه اول كار زور و اجبار اونم سره مهريه 🙄🙄🙄🙄

✨ Fear the one who does not fear God✨

مگه شما سرخود عقد کردید یا مگه دور از جون بی خانواده اید که تنها برید محضر اونم تو عقد!!

لطفا کمی برای خودتون و خانوادتون ارزش قائل باشید

موفق باشید عزیزم

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
2706