2733
2734
عنوان

نامزدم ازم خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 12018 بازدید | 469 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برات متاسفم برا سادگیت برا ظلمی ک در حق خودتو خونوادت میکنی . مهریه حق زنه . دو فردای دیگ بت بگ پیشت ...

نمیدونم.وکیله بهش زنگ زد گفت یه شهر تو کرمان انجام میده .اونم پیام داده میگه شنبه بیا بریم اونجا چه کنم؟

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
2731

منم وقتی عاشق شوهرم بودم  میگفتم زندگی که بخاطر مهریه طرف وایسه همون بهتر نباشه,,,,ولی وقتی اومدم تو زندگی فهمیدم که بعضی وقتا شوهر ادم عصبی میشه و م ممکنه حرف از جدا شدن بزنه اگه مهر نباشه راحت این کار رو میکنه و البته بعدش هم پشیمون میشه

پس نتیحه اینکه مهریه بخاطر تحمیل شدن نیس

مهریه بخاطر جلوگیری از اصمیم عجولانه واسه جداییه 

ابه هیچ وجه حلال نکن

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
اگه خاهرمن بود لهش میکردم

نامزد خودمم این حرفو بهم زد

زدم لهش کردم

مهریه رو هم به پدرم گفتم هر چقدر دلت میخواد بگو

تو عقد نامه هم ذکر میکنم غیرقابل بخشش

اگرم نمیخواد به سلامت

ارزش هر کسی دست خودشه

هنوز میخوای باش زندگی کنی؟مرتیکه چقد زرنگه

این باید به تور من میخورد نه تنها مهریه رو نمیبخشیدم فردام میذاشتمش اجرا

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2706