2733
2734
عنوان

قبل از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 55 پست
ممنون بودم ولی هر بار یه دلیل میگن بعدشم میگن نه این نیس دوتامون سالمیم ولی نمیدونم چرا خدا نمیده ...

شاید استرستون بالاست و اجازه نمیده،منم اخر خرداد توی ۴ماه سقط داشتم،این ماه قصد اقدام دارم،غیر از غم رفتن اون،وجودم پر از وحشت و نگرانیه

چند روز سینه هام درد داشت امیدوار شده بودم ولی الان بهتر شده و من ناامیدتر قبلشم چند روز کشاله رانم ...

وای اسی من دقیقا درد سینه اومد و رفت و هیچ خبری از پریود نشد همین به شک انداختم و تست زدم مثبت شد،من میگم صبح برو یه بیبی بزن،امید به خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اسی من دقیقا درد سینه اومد و رفت و هیچ خبری از پریود نشد همین به شک انداختم و تست زدم مثبت شد،من ...

وای ینی باردار بودی؟

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
نه 😢بچه داشتم ناراحتیم چی بود 

عزیزم خیلی درکت میکنم امان از زخم زبونا و تنهاییا😭

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
2731
اره به خدا ،خیلی واسه خودمم عجیب بود که چرا اینجوری شدم

الان بچه داری؟یا همونی بودکه سقط شد؟دلیل سقطت چی بود؟

کاش خدا عنایت کنه تو این ماه قشنگ ما هم شاد بشیم

همسرم خیلی منتظره کاش خدا رحمتش رو شامل حالمون کنه😢

اگه داشتم که الان خواب بود پیشم،دلخوشیم بود😔جمجمه نداشت😭

آخی الهی بگردم عزیزم

ینی مجوز گرفتی که خودت سقطش کنی؟

میدونی چرا اینجوری شده بود؟

خدابزرگه ان شاءلله بحق بزرگیش دل ماروهم شاد میکنه ناراحت نباش عزیزم 

ان شاالله ولی هی همه گیر میدن اذیت میشم

ما هم به همه میگیم خودمون نمیخوایم

فقط مامان من میدونه که میخوایم

آخی الهی بگردم عزیزم ینی مجوز گرفتی که خودت سقطش کنی؟ میدونی چرا اینجوری شده بود؟

دلیلشو گفتن یه بدشانسی نادر،ولی پوستم کنده شد تا مجوز گرفتیمو سقط کردم،دو روز بیمارستان بودم،درد زایمان ،تا اومد پایین ،بعدم کورتاژ واسه جفت،بعد مثل بدبختا دست خالی برگشتم خونه😭😭

بچه من اگه مومده بود چند روز دیگه تولد دوسالگیش بود

الهی بمیرم براش که با بی احتیاطیم از دستش دادم 

دلیلشو گفتن یه بدشانسی نادر،ولی پوستم کنده شد تا مجوز گرفتیمو سقط کردم،دو روز بیمارستان بودم،درد زای ...

دشمنت بدبخت باشه آبجی جون ان شاالله خدا به زودی دوباره بهت میده

چندسالته؟ الان اقدامی؟