2737
2734
عنوان

قبل از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 55 پست
عزیزم باید بری فروشگاههای طب اسلامی سنتی نه بگی داروی امام کاظم میخوام میدن بهت  اینترنتی هم ...

البته دو نوع داره زمستانه و تابستانه که خب الان باید زمستانه ش رو بگیری

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه حتما... ممنونم برام دعا کن

چشم عزیزم

فقط نترس تا خدا هست هیچکدوم از دشمنات نمیتونن کاری بکنن

مطمئن باش

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
دشمنت بدبخت باشه آبجی جون ان شاالله خدا به زودی دوباره بهت میده چندسالته؟ الان اقدامی؟

انشاءالله جفتمون به زودی مادر میشیم

من الان پریودم،چهارمین پریودم بعد از سقطه،از این ماه قصد اقدام دارم،۳۵ سالمه،زیاد وقت واسه از دست دادن ندارم😔

2742
انشاءالله جفتمون به زودی مادر میشیم من الان پریودم،چهارمین پریودم بعد از سقطه،از این ماه قصد اقدام ...

ان شاالله همین ماه باردار میشی

ولی یه پزشک تو تلویزیون چند روز پیش میگفت اینقدر الکی نترسونین خانوما رو که سنشون بالا رفت نمیتونن بچه بیارن یا با ریسکه و اینا اتفاقا ۸۰ درصد ناهنجاریای جنین توی مادرای زیر ۳۵ ساله

بارداری قبلی با چه مدت اقدام نتیجه گرفتی؟

من ۲۴ سالمه بارداری قبلیم حدود ۱۰ ماه اقدام بودم

2740

انقدرررر آزمایش دادم و منفی شده

انقدرررر بی بی چک خریدم الکی که دیگه روم نمیشه به شوهرم بگم بی بی چک بخر

اقدامات پیش از بارداری شامل یک سری آزمایشات و چکاپ‌های مهم است تا از سلامت و وضعیت بدنی و میزان آمادگی‌تان برای بچه‌دار شدن اطلاع پیدا کنید. این آزمایشات و اقدامات شامل مراجعه به پزشک متخصص، مراجعه به مشاور ژنتیک، غربالگری و بررسی رفتارها و... می‌باشد. اهمیت این اقدامات زمانی بیشتر می‌شود که شما شرایطی خاص مانند داشتن نوعی اختلال در اطرافیان خود، بارداری در سنین بالا و دارای مشکلاتی از این قبیل باشید. مشاوره کودک به شما کمک می کند تا برای بارداری آمادگی های لازم را کسب نمایید.