2733
2739
عنوان

قبل از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 55 پست
ان شاالله ولی هی همه گیر میدن اذیت میشم ما هم به همه میگیم خودمون نمیخوایم فقط مامان من میدونه که ...

ان شاءلله بزودی زود زود بشی بحق امام حسین ...منم تا دوسال پیش نمیگفتم ولی دیگه خواهرم بچه اورد دیگه نشد که بگم نمیخوام اون از من کوچیکتره و تاعروسی کرداورد من ۷.۸ ساله عروسی کردم واقعاهم سخته اما مدتیه میگم چکارکنم خدا اینجور میخواد هرچی گریه وناراحتی بی فایدس هرچن این تلقین وصبر تا دوساعته و بعدش میزنم زیر گریه چون من واقعا خیلی خیلی بچه دوسدارم اصن کارم ب حرف مردم نباشه و ازاینکه از همه همسنام جاموندم ناراحت نباشم ازاینکه واقعا دلم میخواد مادرشم نمیتونم بگذرم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعای معراج و دعای گنج العرش زیاد بخون

حتما میخونم ممنون عزیزم

من هرکاری میکنم که خدا لیاقت مادر شدن رو بهم بده

به من بی لیاقت😔

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
ان شاءلله بزودی زود زود بشی بحق امام حسین ...منم تا دوسال پیش نمیگفتم ولی دیگه خواهرم بچه اورد دیگه ...

ان شاالله که تو هم زوود مادر بشی

نگفتی مشکلتون چیه؟

پیگیری کردین؟

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
2731
توکلت بخدا باشه.... برای منم دعا کن کرونا نداشته باشم

ان شاالله که نداری ولی اگرم گرفتی فقط بیمارستان نرو مطمئن باش خوب میشی 

داروی امام کاظم استفاده کن من شوهرم گرفت دوهفته افتاد ولی نذاشتم بره بیمارستان و خوب شد با اینکه خییلی حالش بد بود

ان شاالله که تو هم زوود مادر بشی نگفتی مشکلتون چیه؟ پیگیری کردین؟

اولا که میگفتن هیچ نه من ونه شوهرم ولی یه دکتری گف تحرک اسپرم شوهرت کمی الانم که میگن شوهرت مشکلی نداره یکی دوباره خودم تنبلی دارم فقط اینا اما نمیشم خیلی وقتام بودع تخمک داشتمو مشکلی نداشتم اما نشدم .بعله همه ازمایشا وسونو ها و عکس رنگی و آز اسپرم و همه چی دادیم اما هنوز 😢

2740
اولا که میگفتن هیچ نه من ونه شوهرم ولی یه دکتری گف تحرک اسپرم شوهرت کمی الانم که میگن شوهرت مشکلی ند ...

مثل منی دقیقا

منم یه بار میگن مورفولوژی شوهرت پایینه یه بار میگن نه خوبه

یه بار میگن خودت کیست داری یه بار میگن نه

ان شاالله که نداری ولی اگرم گرفتی فقط بیمارستان نرو مطمئن باش خوب میشی  داروی امام کاظم استفاد ...

نمیدونم خودم هنوز.... امروز تنم خیلی درد میکرد... شاید هم توهم باشه نمیدونم... مادرم مدتیه مریض بود فشار بالا همش باهاش بیمارستان بودم.... ی دکتر عفونی بود اونجا همه کرونایی ها بودن.... من دوتا ماسک زده بودم ولی نمیدونم میترسم.... خانواده شوهرم اگر کرونا داشته باشم منو میکشن نپرس چرا داستان داره فقط دعا کن دشمن شاد نشم بحق فاطمه زهرا

نمیدونم خودم هنوز.... امروز تنم خیلی درد میکرد... شاید هم توهم باشه نمیدونم... مادرم مدتیه مریض بود ...

الهی آمین

فقط نترس ترس کرونا رو بدتر به جونت میندازه

کدوم شهری؟اگه میتونی دارو امام کاظم تهیه کن معجزه س چه پیشگیری چه درمان

الانم هر شب پودر زنجبیل یا زنجبیل تازه یه کم بریز رو آب سرد و بخور قبل خواب خیلی عالیه

مثل منی دقیقا منم یه بار میگن مورفولوژی شوهرت پایینه یه بار میگن نه خوبه یه بار میگن خودت کیست دار ...

وایییییی دیونه کننده اس .خدا بحق عظمتش به مهربونیش قسمش میدم هیچ بنده ایشو منتظر نذاره و دست دکترا نده خودش کمک کنه بزودی زود به همه منتظرا

وایییییی دیونه کننده اس .خدا بحق عظمتش به مهربونیش قسمش میدم هیچ بنده ایشو منتظر نذاره و دست دکترا ن ...

خدا از دهنت بشنوه الهی آمییییین

سمنان. داروش چیه بگو تهیه میکنم

عزیزم باید بری فروشگاههای طب اسلامی سنتی نه

بگی داروی امام کاظم میخوام میدن بهت 

اینترنتی هم میتونی بخری

2706