1874
1924

سیب ممنوعه

برگه ی طلاق رو امضا کردیم و طلاق انجام شد . دیگه تحمل زندگی با یک همسر سرطانی رو نداشتم... وقتی خواستیم از دفتر خارج بشیم نسرین بی مقدمه آمد جلو و گفت من رو ببوس ! من گیج شده بودم ، نمیدونستم هدفش چی بود چون ما دیگه جدا شده بودیم و محرم نبودیم ولی رفتم جلو و علت کارش رو ازش پرسیدم . گفت تحملش رو داری؟؟؟ گفتم آره بگو...گفت شب اولی که باهم بودیم یادته چه قولی بهم دادی؟ هرچی به خودم فشار آوردم چیزی یادم نیومد !! بهم گفت زیاد فکر نکن میدونم یادت نمیاد بیشتر از اینم نمیشه ازت توقع داشت مهرداد جان . فقط اینو بدون یه زن تمام لحظات و خاطرات مهم زندگیش رو تو حافظش ثب میکنه چه خوب باشن چه بد....تو حتی یادت نمیاد چقدر من رو دوست داشتی ! درسته که من الان سرطان دارم و این حق تو هست که نخوای با من زندگی کنی و من هم اصلا از بابت این موضوع ناراحت نیستم ، تمام ناراحتی من بخاطر فراموش کردن حرفات هست....حرفاش مثل پتک تو سرم کوبیده میشد، خیلی اروم و متین حرف میزد اما هر کلمه ش مثل پتکی بود که تو سرم میکوبن . واقعا فراموش کرده بودم چه حسی بهش دارم و انقدر سنگ دل شده بودم که نمیخواستم ماه های آخر زندگیش کناش باشم . بهم گفت : تو اون شب پیشونی من رو بوسیدی و گفتی این بوس تا ابد اینجا یادگار بین من و توست و من گفتم اگر نشد چی؟ گفتی اگه نشد بوسم رو پس میگیرم . حالا هم ازت میخوام که بوست رو پس بگیری....تقریبا چند نفری دورمون جمع شده بودن و به حرفامون گوش میدادن و منتظر واکنش من بودن.... آه چقدر سنگ دل شده بودم خیلی خودم رو کنترل کردم تا اشک چشمام جاری نشه . بغض بدی گلوم رو گرفته بود...آرامش نسرین و حرفایی که زد ، نگاه سنگین و تاسف بار اطرافیان که کاملا حس میشد من رو یک موجود خوار و پست میدونن و همه این ها من رو از درون شکست و خرد کرد و فهمیدم که چقدر حقیرم.... زود باش مهرداد ! بوست رو پس بگیر . دوباره به خودم اومدم ، بهش نزدیک شدم و پیشونی اش رو برای آخرین بار بوسیدم ، ازم تشکر کرد و رفت...نسرین 5 ماه بعد بخاطر سرطان خون توی بیمارستان فوت شد و من سال هاست که تنهام....

قسم 

تو باشی چنان سبزم که بهار منم💛خُدایی که مَن شِناختَم دقیقا اون لَحظه‌ای که هیچ اُمیدی نَداری و تاریک تَرین لَحَظاتِت رو تَجرُبه می کُنی ، اگه دِلِتو بِهِش بِدی چِنان آفتابی به زِندِگیت میندازه که نورِش تمام دنیایِ اطرافِت رو روشن می کنه🌿♥️

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
سریال ترکیه؟

اوهوم

تو باشی چنان سبزم که بهار منم💛خُدایی که مَن شِناختَم دقیقا اون لَحظه‌ای که هیچ اُمیدی نَداری و تاریک تَرین لَحَظاتِت رو تَجرُبه می کُنی ، اگه دِلِتو بِهِش بِدی چِنان آفتابی به زِندِگیت میندازه که نورِش تمام دنیایِ اطرافِت رو روشن می کنه🌿♥️
1911