2733
2734

انشالله هرچی خیر و صلاحه همون بشه عزیزم انشالله سالم و صالح باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اج جانم من خیلی دوس دارم اینطور😍😍😍

سونو ان تی احتمالیه واسه من هم اشتباه گفت 

خدایا شکرت... خودت گره های زندگیمونو باز کن یا الرحم الراحمین... دعا کلید باز شدن قفل های زندگیه.از توسل به ائمه قافل نشین. بزرگ ترین مشکل زندگیم،زندگی با مادرشوهرمه😔میشه واسه منم دعا کنین منم خونه ی جدا داشته باشم؟ الهی هر کی برام دعا کرد خدا به زودی دلشو شاد کنه....🙏🏼 خداجون خودت که ک میبینی هیشکی درکم نمیکنه،کسی پشتم نیست تو دستمو بگیر ، امیدم به خودته. من به دستای خدا خیره شدم....معجزه کرد

آره ولی باید خوشحال باشی که من با یه خانومی تو نینی سایت دوست شدم اونم مثله شما ناراحت بود که سومیش هم داره پسر میشه براش کلی حرف زدم از معایب دختر در جامعه و داشتن پسر الان خوشحاله که پسر دارشده دوباره!!!! درسته همه الان میریزین سرم ولی مهم نیست

2740

معمولا وقتی میگه پسر درسته

خیلی خوبه که دوتا داداش که پشت همن😍فرقی نداره سالم باشن انشالله

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بسلامتي عزيزم منم دو تا پسر دارم ده تا ديگه ام پسر بشه ميگم شكر چون حتما خدا صلاح بنده هاشو بهتر ميدونه پس خوشحال باش😊

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏

درست پدر مادر دوس دارن از دو تا جنس داشته باشن.ولی بچه هات با هم خیلی بهتر سازگار میشن .هم بازی میشن.خیلی صمیمی میشن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ان تی که ۱۰۰ درصد نیست خطا هم داره ولی دوتا پسر باهم که بد نیست من خودم دوتا پسر دارم خیلی دوست داشتم دومی هم پسر شه که خدا رو شکر شد آخه دوتا پسر بیشتر باهم کنار میان تا یه دختر و یه پسر .... انشالله یکی بعدیت دختر باشه ولی مهم سالم بودن بچه هست عزیرم

واقعن که 

بااین وضع جامعه خداروشکر کن ک پسر شده تازه همه نیگن ماشالا چ زرنگه 

و اغلب افراد هرچی جنسیت بچه اولشون باشه جنس بچه دومشونم همونه مگر خواست خدا و رژیم تعیین جنسیت و ...

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏

مبارکه شوک شدی چون دومی رو دختر میخواستی منم اینجور بودم وگرنه سالم بودن بچه برای مادر مهمه نه جنسیت خداهم میدونه چی تو دلته.

مامانم میگه تربیت و بزرگ کردن بچه هم جنس راحت تره تا جنس مخالف

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم

وقتی میگن پسره درصد اشتباهش کمه چون  پسر زودتر مشخص میشه برا منم گفت پسره و پسر بود

همیشه نفر سوم یه رابطه شدن بد نیس، نفرسومی که وارد زندگی ما شد، همه دنیامون شد🤩🤩 و حالام منتظر نفر چهارمیم😁😁😁