2737
2734
عنوان

یه پسر دارم امروز سونو بهم گفت دومی هم پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه شوک شدی چون دومی رو دختر میخواستی منم اینجور بودم وگرنه سالم بودن بچه برای مادر مهمه نه جنسیت ...

اوووووف اره من یه دختر دارم ی پسر واقعا کلافم😴

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
2731

به سلامتی خیلی هم خوب من بچه هم جنس دوست دارم به نظرم تربیت شون راحتره من که دوست دارم بچه دومی هم پسر باشه

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

من تازه بی بی چکم مثبت شده 

دلم میخواد پسر باشه 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
سونوی nt همون غربالگری هفته دوازدهمه؟

بله

خدایا شکرت... خودت گره های زندگیمونو باز کن یا الرحم الراحمین... دعا کلید باز شدن قفل های زندگیه.از توسل به ائمه قافل نشین. بزرگ ترین مشکل زندگیم،زندگی با مادرشوهرمه😔میشه واسه منم دعا کنین منم خونه ی جدا داشته باشم؟ الهی هر کی برام دعا کرد خدا به زودی دلشو شاد کنه....🙏🏼 خداجون خودت که ک میبینی هیشکی درکم نمیکنه،کسی پشتم نیست تو دستمو بگیر ، امیدم به خودته. من به دستای خدا خیره شدم....معجزه کرد
2740
آره ولی باید خوشحال باشی که من با یه خانومی تو نینی سایت دوست شدم اونم مثله شما ناراحت بود که سومیش ...

😐 😐 😐 😐 نریزیم سرت بنظرت؟؟ الان جواب اوناییکه سه تا دختر دارن چی میخای بدی😂😂😂😂

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

انشالله سومی و چهارمی میشن دختر. من که دو تا پسر دارم و یک دختر دوست دارم چهارمی دختر بشه. ولی هر سه رو مجبور شدم سزارین کنم، خیلی دلم می خواد یک دختر دیگه. کسی تو آشناهاشون داشته، چهار بار سزارین کرده باشه؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم.