2733
2734
عنوان

یه پسر دارم امروز سونو بهم گفت دومی هم پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فامیل ماهم 13 هفتگی رفت گفتن احتمالا پسره بعد 18 هفتگی رفت همین تازگیا گفتن دختره

آخه  این دکتره خیلی خبره هست برای اولیمم رفتم پیشش دوازده هفته گفت پسره و درست بود.

2728
 اوووووف اره من یه دختر دارم ی پسر واقعا کلافم😴

ولی منم دوس داشتم هردو جنسو داشته باشم نشد.

پفک ۱۰۰۰ تومنی نیس دیگه هااا ،🤨😟 حس اصحاب کف بهم دس میده اسمتو میبینم،🤭🤭

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2738
چقدربد حرف میزنی اینجا دختردارا دلشون میشکنه خداقهرش میگیره ...مثل اینکه از دلشکستن خوشت میاد😕😕

وااای شروع شد دختردارا ناراحت نشین خودمم دختر دارم یه جوریم حرف میزنی انگار من چیز بدی گفتم واقعا که !!!!!!!! فقط میخواین بپرین به آدم مهم نیس کجا کی چطوری فقط بپرین

نظر خودت بگو چكار بقيه داري  لينجاهميشه  مخالف زياد بوده

پرش اولی رو دیدی من اصلا خدا شاهده چیزه بدی گفتم گفتم معایب داره همین بیا خصوصی گلم برات میگم درخواست دوستی بده 

وااای شروع شد دختردارا ناراحت نشین خودمم دختر دارم یه جوریم حرف میزنی انگار من چیز بدی گفتم واقعا که ...

چقد بی ادبی واسه چی باید بپرم؟اگه تو دوست نداری بلند گو دستت نگیر که دختر به درد نمیخوره اصلا از بازگو کردنشم باید خجالت بکشی مگه دختر جنسه که به درد نخوره میتونی مودبانه بگی 😕

آخه  این دکتره خیلی خبره هست برای اولیمم رفتم پیشش دوازده هفته گفت پسره و درست بود.

خوشحال باش سالم باشه اينده خوبي داشته باشه 

من خودمم دختر دوست داشتم ديگه هرچي مصلحت خدا باشه