2733
2734
عنوان

خانمااگرقهرباشیدباهمسرتون میوه و تنقلات خونه رو نمیخورید?

| مشاهده متن کامل بحث + 7999 بازدید | 569 پست

میخواد جلب توجه کنه حتما تازه ازدواج کردیدنگران نباشید یه خورده که قهرا زیاد بشه خودش متوجه میشه که نباید این کار  رو بکنه.چون هیچ چیز  مهم تر از سلامتیش نیست.و هیچ کس ارزش نداره که آدم به خاطرش از سلامتیش بگذره

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
احسنت عسل شونه ای خریدم بخوره  اصلا ه  وقت خونه پر خوراک باشه این ناشکری میکنه دعوامون می ...

چون میدونه اگر اعتصاب کنه شما ناراحت میشید.خب باهاش حرف بزنید.چرا قهر میکنید باهم؟بشینید سنگهاتونو باهم وابکنید.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چون میدونه اگر اعتصاب کنه شما ناراحت میشید.خب باهاش حرف بزنید.چرا قهر میکنید باهم؟بشینید سنگهاتونو ب ...

حرف میزنم مقطعی حل میشه 

من کمش نمیزارم زندگیش تکراری شاد نیست من کم نزاشتم ب ولله

عاشقتم خدا.....
چند سال گذشته خیلی حرص درار

خب اول اینکار اینه ک نشون بدی ناراحتی و واس خریداتم کم بخر اگ دیدی نمیخوره دیگ نخر میوه هام ک دارن خراب میشن ببر بده خانوادت و میوه نگیر اینطوری دیگ غذاشو میخوره 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
برای خانمتون کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو بخرید.‌اونو بخونید هر دو. خیلی کتاب خوبی است.‌متاسفانه م ...

نمیخونه تنبل بخدا 

منو دیوانه کرده من دیگه شاد نیستم افسرده شدم 

عاشقتم خدا.....
حرف میزنم مقطعی حل میشه  من کمش نمیزارم زندگیش تکراری شاد نیست من کم نزاشتم ب ولله

اگر انقدر اذیت میشید باهم برید مشاور.شایدم افسرده شده🤔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
نمیخونه تنبل بخدا  منو دیوانه کرده من دیگه شاد نیستم افسرده شدم

مشاوره هم برید اول خودتون بعد میتونید خانومتونم ببرید 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706