2733
2734
عنوان

خانمااگرقهرباشیدباهمسرتون میوه و تنقلات خونه رو نمیخورید?

| مشاهده متن کامل بحث + 7999 بازدید | 569 پست
خب اول اینکار اینه ک نشون بدی ناراحتی و واس خریداتم کم بخر اگ دیدی نمیخوره دیگ نخر میوه هام ک دارن خ ...

ای خواهر دردم تو دلمه خانوادم فاصله دارن 

من قایم کردم کارای منفی و ضدنقیضشو 

عاشقتم خدا.....
نمیخونه تنبل بخدا  منو دیوانه کرده من دیگه شاد نیستم افسرده شدم

ی چیزی دیگ محبت زیادم فراری میاره و طرف زده میشه اعتدال رو رعایت کنید اگ جدی و محکم باشید دیگ اینکارا رو نمیکنه 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خواهر دردم تو دلمه خانوادم فاصله دارن  من قایم کردم کارای منفی و ضدنقیضشو

خب ببر واس دوستات محل کارت اصن خوبه پرتشون بدی دیگ نخر و اینک یخورده جدی تر و ی مدت کاری ب کارش نداشته باش تا بفهمه ناراحتی 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
اگر انقدر اذیت میشید باهم برید مشاور.شایدم افسرده شده🤔

مشاور وقت میخواد پول کلان میخواد آخرشم بگه نمیدونم بستگی به خودتون داره 

من از نظر دیگران ایده آلم بخدا تعریف نیس 

ولی قدر نمیدونه من مشکوک کرونام بزور گفت بریم تولد بچه داداشم منم گفتم نه دعوا کرد هجوم آورد گفتم بخاطر خود نفهمتون میگم خانوادشم هی تماس بیاید

عاشقتم خدا.....
2731
ی چیزی دیگ محبت زیادم فراری میاره و طرف زده میشه اعتدال رو رعایت کنید اگ جدی و محکم باشید دیگ اینکار ...

همون نادان خیال بد کند 

دیگه کا. از کار گذشته سوارمه 

خیلی وابسته اخلاق حسنه ام شده نمیتونه تحمل خشونت و جدی بودنم کنه

عاشقتم خدا.....
همون نادان خیال بد کند  دیگه کا. از کار گذشته سوارمه  خیلی وابسته اخلاق حسنه ام شده نمیت ...

ن اینطور نیس جلوی ضرر رو هر وقت بگیری منفعته از الان حدی باشید یکم سرد برخورد کن ی مدت و کاریش نداشته باش بهش گیر  نده سرت تو کار خودت باشه قطعا درست میشه اگ خوب عمل کنید 

خب ببر واس دوستات محل کارت اصن خوبه پرتشون بدی دیگ نخر و اینک یخورده جدی تر و ی مدت کاری ب کارش نداش ...

اره اینجورم ولی میگه چیشده کسی پیدا کردی ?

یا کی پرت کرده ?

گفتم رو کاغذ مشکلاتم بنویس یه کوچولو برداشت نوشت دوستت دارم نمیخوام از دستت بدم

پشتش نوشت چندروز گوشی دستت رو مخمی با زن هستی همین

عاشقتم خدا.....

گاهی وقتا از روش معکوس ادم نتیجه میبینه باید مقابله کنی باید نشون بدی خستا ایی بریدی زندگی زناشویی ی تعامل دو طرفه 

ن اینطور نیس جلوی ضرر رو هر وقت بگیری منفعته از الان حدی باشید یکم سرد برخورد کن ی مدت و کاریش نداشت ...

الان تو اون فازم ولی تحملش نداری چون بی اندازه براش خوب بودم

عاشقتم خدا.....
اره اینجورم ولی میگه چیشده کسی پیدا کردی ? یا کی پرت کرده ? گفتم رو کاغذ مشکلاتم بنویس یه کوچولو ب ...

خب ی مدت کاری ب کارش نداشته باش فقط ی مدت 

تا بدونه ناراحتی باید ب خودش بیاد وقتی اینارو میگ بگو اره و از مشکلاتت بگو ک این رفتاراش اذیتت میکنع و سعی کن جدی باشی بالخره ب خودش میاد دوست داره ها ولی خب لوسش کردی دیگ