2733
2739
عنوان

مهراد جم فرار کرده ترکیه و با دنیا رل زده بیایین عکساشونو بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4668 بازدید | 196 پست
فقط عکساشونو میبینم میتونم بگم شرمنده تم سردااااار شرمنده

دقیقا

از کار این مردک الدنگ من شرمنده شدم ک ی روزی واسه سردار خونده بود😔🖤

عاشق را برعکس کنی...میشود قشاع...! دهخدا را میشناسی؟! لغت نامه اش را باز کردم... معنی قشاع:دردی ک درمان ندارد...!🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ميگن دنيابه پويان مختاريم نظرداره درسته أيا!؟!🤣🥴🥴🥴🥴😑🤔🤔🤔🤔

دنیا فقط کم مونده ب من نظر داشته باشه 😕 

عاشق را برعکس کنی...میشود قشاع...! دهخدا را میشناسی؟! لغت نامه اش را باز کردم... معنی قشاع:دردی ک درمان ندارد...!🙃
2731
خب اینکه تو ایران خیلی دیده شد و کنسرت داشت.کرم داشته.مثل شادمهر راحت بدون حاشیه میرفت

توشادمهروبااين عنترايكي ميكني شادمهرشخصيتش وبي حاشيه بودنش حرف اولوميزنه شادمهرخوانندس ن ايناك صداشون همش تنظيمه 

عشق اقاییمم
توشادمهروبااين عنترايكي ميكني شادمهرشخصيتش وبي حاشيه بودنش حرف اولوميزنه شادمهرخوانندس ن ايناك ...

من منظورم خوانندگی تو ایران و میزان معروفیت بود.ب صدا چیکار دارم

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
دقیقا از کار این مردک الدنگ من شرمنده شدم ک ی روزی واسه سردار خونده بود😔🖤

دقیقا ...معلوم نیس با خودشون چند چندن

کدوم طرفی هستن؟؟همون طرف که نفع ومنفعت داشته باشه

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
2740
هیچکس چندش تر از تتلو نیس چقدربی ادبه اهنگاشو جلو خونواده نمیشه پلی کنی ب فاک میری

پروفایلت چی میگه😕

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

دین و دنیاشو به هوای دنیا فروخت😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2706