2733
2734
اخه چه بدونم چی ناقصه🥲😂

کاری نداره که تهش میگن 

یه خیابون رو میبندیم  رو اسفالت بشینید  امتحان بدید اینجوری  نه شماره صندلی میخواد نه حوزه 

خدا لعنتشون کنه مردم مسخره و علاف اینها هستن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
واقعا هم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ وقتی تا دقیقه ۹۰ ثبت نام نه ترمیم شروع میکنن همین میشه دیگه

الان سه چهار میلیون دانش اموز دهم و یازدهم و دوازدهم یه عالمه هم خانواده هاشون تو استرسن اینها هم به هیچ کجاشون نیست 

حتی دقت نکرده بودن چی نوشتن به جای کارت ازمون زده بودن کارنامه ازمون بعد چند دقیقه دوزاریشون افتاده درستش کردن 

الان سه چهار میلیون دانش اموز دهم و یازدهم و دوازدهم یه عالمه هم خانواده هاشون تو استرسن اینها هم به ...

آره بابا الان اونا تو استراحتن سراغشونو بگیرین تو طبیعتن ها

تونستی بگیری اگر تونستی اینجا بگو

🔴 اطلاعیه سایت دریافت کارت ورود به جلسه 

🔹دریافت کارت امتحان نهایی تا یک ساعت قبل از آزمون از طریق پنجره خدمات وزارت آموزش و پرورش حوزه اجرای امتحانی و مدرسه محل تحصیل امکان پذیر است.

🔹در صورتی که بعد از ورود به پنل خود برای دریافت کارت با پیغام کارتی برای شما صادر نشده است مواجه شدید به این معنی است که تا ساعاتی دیگر پس از حوزه بندی کارت شما صادر خواهد شد. لذا جای نگرانی نمی باشد.

لایک نکن هموطن،اگ خودم گفتم لایک کن🥲😂
دختر من از اول سال از دینی هیچی نخونده الان میتونه در ۲ روز تمومش کنه ؟؟؟

من پارسال دو ردز آخر شروع کردم ولی صبح تا شب خوندم یعنی تا ۲ شب امتخان بکوب بدون استراحت خوندم ۱۹ شدم الانم زود برو شروع کن بخون و تا آخرین لحظه دوره کن چون با یک بار خوندن یادت نمیمونه

دختر من از اول سال از دینی هیچی نخونده الان میتونه در ۲ روز تمومش کنه ؟؟؟

من تموم کردم چیزی نیس

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2706