2733
2734
عنوان

مهراد جم فرار کرده ترکیه و با دنیا رل زده بیایین عکساشونو بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4668 بازدید | 196 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ميگم ديگه دنياوتتلويه چيزي تومايه هاي گذرنامه ن نداشته باشي نميتوني بري تركيه

اره ویزا میدن لعنتیا😁😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

فقط عکساشونو میبینم میتونم بگم

شرمنده تم سردااااار شرمنده

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
واقعا چه پیشرفت کرد به این زودی    

اره حالا منتظر عکسای اونیم😬😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
ی مدت مد شده خواننده و بازیگرایی ک توایران جایی برای پیشرفت ندارن /دیده نمیشن میرن اونور ی دوروز رفت ...

خب اینکه تو ایران خیلی دیده شد و کنسرت داشت.کرم داشته.مثل شادمهر راحت بدون حاشیه میرفت

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706