2737
2734
عنوان

بیاید یه چندتا فحش بهم بدید اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 84 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وگرنه هر روز دعوا بودیم😂😂

😂🤣😂اخه خیلی بد جنسه جلو اونا خوبه باهام ولی تو تنهای محل نمیده منم ساد گرفتم مثل خودش باشم ولی انتظار ندلشتم شوهرم بره باهاش

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
میگم ارومم کنید یه چیزی بگید میگن شوهرتو جرررررر بده از دست نی نی سایتیا.خب من اومدم اینجا یکی چیزی ...

اینجا بعضیها فقط میگن جرش بده، طلاق بگیر و..... هیچکدوم مشاوره خوب نمیدن به این حرفها زیاد توجه نکن

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2731
😂🤣😂اخه خیلی بد جنسه جلو اونا خوبه باهام ولی تو تنهای محل نمیده منم ساد گرفتم مثل خودش باشم ولی ان ...

ولی واقعا چیز مهمی نیس ک بخو ای دعوا کنی

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
خب هم همسرت آشنا داشته و هم ماشینش راحت تره مخصوصا برای یه خانوم باردار.  از این موضوع ناراحت ...

فدای سرت عزیزم. بحث این نیست که شما از چشم میفتی، بحث اینه که برای بعضی مردا این مسائل خیلی بچه گونه ست و اینجوری شما خودتو کوچیک میکنی. طرز فکر آدما با هم فرق میکنه پس خودتو اذیت نکن. 

به نظرم جلوی جاری و شوهرش، از کاری که شوهرت کرده تشکر کن. اول اینکه میفهمن طرف شوهرت هستی 

دوم اینکه برای شوهرت و کاری که کرده ارزش قائل شدی 

سوم اینکه اونا هم برای شوهرت ارزش قائل میشن.  

چهارم اینکه ناخواسته یه منتی هم سرشون گذاشتی😐

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
😂🤣😂اخه خیلی بد جنسه جلو اونا خوبه باهام ولی تو تنهای محل نمیده منم ساد گرفتم مثل خودش باشم ولی ان ...

برادرش ازش خواسته رفته شما خواهرت یا برادرت چیزی ازت بخواد چکار میکنی

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2740

من ماه آخر بارداری با حال بد و فشار بالا شوهرم کیلومترها دور بود خودم با تاکسی می رفتم چک آپ و میومدم برادرشوهرم دوتا ماشین داشت یک بار نگفتن زن باردار تنها ممکنه بلایی سرش بیاد به روی مبارکشون نیاوردن حتی وقتی زایمان کردم بیمارستان نیومدن در حالی که همسر من وقت بارداری جاریم و زایمانش تماااااااااامممممم وقتتت در خدمت برادرش و زن برادرش بوده. 

آدم وقتی حمایت می کنه ولی در مقابل حمایتی دریافت نمی کنه خیلی ناراحت و عصبانی می شه. 

من ماه آخر بارداری با حال بد و فشار بالا شوهرم کیلومترها دور بود خودم با تاکسی می رفتم چک آپ و میومد ...

خیلی بد درکت میکنم با تمام وجودم

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
2706