2733
2734
عنوان

بیاید یه چندتا فحش بهم بدید اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 84 پست
با شوهرت دعوا کردی وقتی میبردش

من اون موقع نبودم ولی تعریف هاش رو شنیدم و عکس هاش رو دیدم. از جاریم توقعی ندارم اون تکلیفش معلومه. از برادرشوهرم توقع داشتم که چطور اون همه حمایت شوهر من رو فراموش کرد و هرگز هرگز جبرانشون نکرد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه با جناق شوهرم از چیزی بخواد و شوهرم رازی نباشه نمیرم😁

برادرو مثل باجناق میبینی میگن باجناق مثل درخته در توالته نه تو سایه اش میشه بشینی نه از میوه اش میشه استفاده کنی ولی برادر پشت برادرشه هر چقد بد باشه

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
من اون موقع نبودم ولی تعریف هاش رو شنیدم و عکس هاش رو دیدم. از جاریم توقعی ندارم اون تکلیفش معلومه. ...

اره شوهر منم تو مجردیش خیلی سرویس داده.واقعا درسته.چطور جاریت تکلیفش معلومه

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
2728
اره شوهر منم تو مجردیش خیلی سرویس داده.واقعا درسته.چطور جاریت تکلیفش معلومه

آدم عوض ایه، تکلیف ذاتش معلومه=> بد ذاته 😂😂 همه هم اینو می دونن هرچند کسی به روش نمیاره طفلی رو 😂😂

اره میدونم چجوریه من شبیه تو، بهش گفتم دیوانس چشه منکه باهاش خوبم میزد سرش دیگه باهات حرف نمیزد🤣 من ...

فک کنم برا شام بیان اینجا.منم طرفش نمیرم

2740
خخخ میدونی زیاد تحویلش نگیر خخخ تا بدونه .با هرکی عین خودش دیگه 

خیلی عوضی وقتی اومدن من از پنجره نگاه کردم بهشون حتی ازم خداحافظی نکرد.خیلی دلم میخواد بدتراز خودش تلافی کاراشو سرش دربیارم