2737
2734
عنوان

بچم حرف نمی زنه توروخدا تجربه دارید بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ظاهرا پسر گلت تو طیفه.اما واقعا روحیتو باخت نده .گاهی فقط باد بپذیریم و به خدا توکل کنیم و درمان کنیم. اوتیسم طیف گسترده ای داری.‌از اصلی ترین علایم که رد نمیکنه این طیف و حرف نزدن کودک در کنار عدم دستور پذیری و ارتباط اجتماعیه

روانشناسی کودک
2740
الان باید چکار کنم

اهااینم بگم بچه خواهرشوهرم تا۴ سالگی هیچی نمیگفت ولی چیزیش نبود الان۱۵ سالشه هردکتری ک بگی بردش گفتاردرمانی اوو ولی خودش کم کم زبون باز کردالان دخترش همه چیش خوبه

سارا مامان امیر پرهام مادر کودک اوتیسمی هست نظراتش رو بخون 

فکر کنم بتونه کمک زیاری بهت کنه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
الان باید چکار کنم

تهرانی؟ مامان امیر پرهام و صدا کن کمکت کنه .من تو ایران جایی برای اموزش و نمیشناسم عزیزم. پسرت ۱۰۰ درصد پیشرفت میکنه و اگر استعداد یابی شه میتونید بفهمید تو  چه کاری عالی عمل میکنه. مثل ورزش یا کار با کامپیوتر و موسیقی... تو خارج از ایران بچه های اوتیسم استعداد یابی میشن.‌که خیب عالیه. تو ایرانم بگرد ببین چجوره سرچ کن

روانشناسی کودک
واسه پسر منم دعا کنین من از اوتیسم وحشت دارم

اوتیسم وحشت نداره صبوری زیاد میخاد من دیدم بچه اوتیسم بوده اما مامان انقدباهاش کارکرده یه کم بزرگ شده مشکلش خیلی کم شده درحدی که اصلا بابچه های دیگه فرق نداره اوتیسم باید زیاد کارکنی زیادحرف بزنی زیادتوضیح بدی مشاوره بگیری . وای فکرمیکنم خیلی سخته اما انسالله چیزی نیست . 

2706