2737
2739

سلام صبح همتون بخیر بچه ها پسر من دو سال و نه ماهشه اصلا حرف نمی زنه حتی کلمه هم نمیگه سه ماهه تحت نظر دکتره بهش دارو داده اما تغییری نکرده مدارکش بردم‌پیش یه دکتر دیگه اون گفت اوتیسمه باید ببریش کاردرمانی و گفتاردرمانی توروخدا هر کسی تجربه ای داره کمکم کنه

شنوایی سنجی بردی مگه اوتیسمو از اول نمیفهمن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله عزیزم شنوایی سنجی بردم مشکلی نداشت،نه اوتیسم از ابتدای تولد معلوم نمیشه

ای بابا چه بد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

پسر منم حرف نمیزد تازه امسال که داره میره پیش دبستانی به حرف اومده تازه پسر من اجتماعی هم نبود هرجا میرفتم پشت من قایم میشد الان جلوتر از من حرف میزنه یه سال بردم گفتار درمانی بهم گفت حتما باید تو اجتماع باشه منم امسال بردم پیش دبستانی خیلی کمکم کرد حتما چندتا دکتر ببر

صداش میکنی باهاش حرف میزنی نگات میکنه؟ بچه جاریمم ۲ سالشه تازه فهمیده اوتیسمه 

صداش که میزنم خیلی وقتا نگاه میکنه گاهی وقتا اصلا نگاه نمیکنه واسش شعر یه توپ دارم قل قلی میخونم نگاهم میکنه تا شعر تموم بشه

2738
پسر منم حرف نمیزد تازه امسال که داره میره پیش دبستانی به حرف اومده تازه پسر من اجتماعی هم نبود هرجا ...

دستورات شمارو تو سن سه سالگی اجرا میکرد؟

پسر من انجام نمیده چیزی ک بهش میگی

2706