2410
2553
عنوان

بچم حرف نمی زنه توروخدا تجربه دارید بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 72 پست
مو مو جان توروخدا بیشتر راهنماییم کن دارم از استرس میترکم

پسر منم حرف نمی زد فقط جیع می کشید بردیم گفتاردرمانی سه سالگی دکترش گفت یه بخش معزش فعال نشده خلاصه یه سال گفتارو کاردرمانی رفت تا درست شد تو خونه کتابای رنگی عکس بزرگ بخر براش بگو ازش بخواه تکرار کنه بعد تو سوال زیاد ازش بپرس مثلا شبه یا صبحه حموم چیکار می کنیمو از این سوالا بازی فکری ماهی یه بار براش بخر خلاصه صبن تا شب باید باهاش کار کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مامان خوب من با بچه های اوتیسم زیاد بودم کار کردم.  اگه پزشک احتمال داده تقریبا مطمعن باش.چون ما دو نوع بچه داریم بچه ای که حرف نمیزنه اصلا اما کاملا دستورات و میفهمه و اجرا میکنه با بقیه بازی میکنه سعی میکنه مفهوم و برسونه. و همیشه در هر حالی به اسمش واکنش نشون میده.یا بچه ای داریم که حرف نمیزنه اما دستور پذیر هم نداره مثلا میگی بیا کفشتو بپوش همینجوری نگاه میکنه.یا اصلا محل نمیده حتی برگرده. به اسمش واکنشی زیاد نداره.به هیچ عنوان ماان و بابا شو صدا نمیکنه مگر به ندرت.مثلا اب میخواد نمیره لیوان بیاره بده بهت دستتو میگیره میبرتت پیش یخچال. اسباب بازهاشونو اصولا قطاری پشت هم میچینن و به روش دیگه ای باز میکنن. از وسایل چرخشی مثل پنکه و لباسشویی خوششون میاد. این علائمو کدومارو تو پسرت دیدی؟

روانشناسی کودک
مامان خوب من با بچه های اوتیسم زیاد بودم کار کردم.  اگه پزشک احتمال داده تقریبا مطمعن باش.چون م ...

و اگه اشتباه نکنم در دوران شیر خوارگی ارتباط چشمی خوبی با مادر برقرار نمیکنن

نور خواهی مستعد نور شو.... 
و اگه اشتباه نکنم در دوران شیر خوارگی ارتباط چشمی خوبی با مادر برقرار نمیکنن

بعضیا ها تا تقریبا دو ال کمی متفاوتن  ارتباط هم دارن حتی مامان و بابا و اب و دده هم میگن اما بعد دو ال کاملا سکوت میکنن. بعضیام از اول ارتباط چشمی ندارن و تو دنیای خودشونن. طیف خیلی خیلی گسترده ای هت

روانشناسی کودک
2714
مامان خوب من با بچه های اوتیسم زیاد بودم کار کردم.  اگه پزشک احتمال داده تقریبا مطمعن باش.چون م ...

از وسایل چرخشی خوشش نمیاد ک بخواد گیر بده

اسباب بازی هارو هم قطار نمیکنه

اما دستورات مارو اجرا نمیکنه

هر چیز ک بخواد دست منو میکشه میبره سمت اون چیز

به اسمش بیشتر اوقات نگاه میکنه اما گاهی اوقات نه

با بچه ها بازی نمیکنه البته از بدو تولد بچه کنارش نبوده

2706