2737
2739
عنوان

خواستگارم سنی (اهل تسنن)هستش...

| مشاهده متن کامل بحث + 3978 بازدید | 115 پست
اگر نسبت به حجاب و نماز و روزه و مسائل دینی سختگیر هستند و شما سختگیر نیستید، اذیت میشید. چون اهل سن ...

نه فقط روقسم خیلی حساسن و اصلا قسم الکی نمیخورن 

اماخوداین پسر میگه نمازمیخونم ولی روزه رو نمیگیرم به منم گفت ازت انتظارچادر و...ندارم فقط بی حجاب نباش همین

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
ای بابا کر کور شدیا یه آن سرم سنگین شد متن ات خوندم 

چرا سنگین شد بی احترامی نکنید لطفا احترام بذارید

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منطوری نداشتم گلم یه لحظه فکرم رفت به مسیحیت ببخشید اگه ناراحتتون کردم ولی عمدی نبود❤🙏

اگر عمدی نبود اشکالی نداره عزیز یه لحظه قلبم شکست

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎

باش همش دروغه 

آخر زمان جای تعجب نیست انکار تون در کتب خودشون مشهوده 

باعلم حرف زدم 

من خاک پای مسلمانم ولی گفتم ازدواج دو فرقه مشکل میاره 

استارتر خوشبخت شی حرف مادرتم هیچی دیگه بیچاره بزرگت کرده خوبت میخاد

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
2731

اسی من خودم سنی ام.خودت و خانوادت خیلی مذهبی هستین؟مثلا اگر بچه داشته باشی و سنی باشع از نظرت اشکالی نداره؟پا منبری هستی یا نه؟بعدش جدای از سنی بودنش،سه ماه فرصت خوبی برای آشنا شدن نیست.معمولا اینجور وقتا آدم خیلی احساسی برخورد میکنه

بچه هاخواهش میکنم دعوانکنید من فقط راهنمایی خواستم انصافاهم شیعه هاهم سنی ها خوب وبد دارن خواهشابهم دیگه توهین نکنید 

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
اگر عمدی نبود اشکالی نداره عزیز یه لحظه قلبم شکست

نه گلم ما مخلص همه اقوام وادیان ایرانی هم

هستیم قصد جسارت نداشتم فقط اشتباهی گرفتم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

البته که دین و مذهب خیلی مهمه..اما خودم بنظرم عشق میتونه همه ی مرزها رو بشکنه..پسر عموی من عاشق دختر مسیحی شده و باهم دوستن و خیلییییی عاشق همند.دختره گفته اسلام چیز خوبی بغیر کشتن و دروغ نداره و چهارزن گرفتن و آدم میترسه شوهرشو تنها بذاره دو سه ماه اونم زن صیغه کنه و و و..اما گفته حاضرم به احترام دین عشقم و به احترام خانوادش همیشه محجبه باشم و تو مراسمهاشون شرکت کنم و لباسی که اونا میپسندند تو مراسمها و مهمونی ها و عروسیها تون بپوشم.چون خانواده عموم فوق العاده مذهبی خخخ❤اما خانواده عموم راضی نمیشن هرچند خیلی از علما گفتن مرد مسلمان میتونه زن کافر!!!رو صیغه کنه و اشکال نداره و پسرعموم فکر میکنه به صیغه صد ساله عشقش...

2738

بذار من تجربه یازده سال زندگی با اهل سنت رو برات بگم. البته هر خونواده ای فرق داره ولی اکثر اهل سنت شرق و جنوب ایران بسیار مذهبی هستن و پابند نماز و روزه و حجاب و تلاوت قرآن. خیلی کم دروغ میگن و سود بانکی رو حرام میدونن. به ائمه ما توهین نمیکنن ولی حاجت خواستن از پیامبر و امامان رو شرک و گناه میدونن. اعتقادشون اینه که تا وقتی خدا هست از انسان نباید حاجت بخواهید. عید نوروز زیاد براشون اهمیت نداره. در عوض عید قربان و فطر رو خیلی باشکوه برگزار میکنن. در واقع یه جورایی حس میکنی با کشور عربی وصلت کردی 😁

حرفتون اصلا قشنگ نبود بهم بر خورد 

من به جای دوستمون معذرت می‌خوام خواهشادعوانکنید البته ایشون کلافکرکرده بودن اهل تسنن مسلمون نیستن کلا یه لحظه قاطی کرده بود

بچه هاخواهش میکنم دعوانکنید من فقط راهنمایی خواستم انصافاهم شیعه هاهم سنی ها خوب وبد دارن خواهشابهم ...

ببخشید من نمیخواستم بحث کنم.عزیزم اگه مشکلی در سنی بودنش نداره خوب مادرتو راضی کن.ولی شاید بعدا ازت بخواد سنی بشی به اونم فک کن.عمه خودم با یه شیعه ازدواج کرد و مشکلی نداشتن بیشتر فک کن

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.
نه فقط روقسم خیلی حساسن و اصلا قسم الکی نمیخورن  اماخوداین پسر میگه نمازمیخونم ولی روزه رو نمی ...

خب پس خوبه. زیاد متعصب نیستن. خانواده همسر من بیش از حد مذهبی هستن. که باعث اذیت من شد چون من خیلی اعتقاد خاصی به چیزی ندارم. 

البته که دین و مذهب خیلی مهمه..اما خودم بنظرم عشق میتونه همه ی مرزها رو بشکنه..پسر عموی من عاشق دختر ...

حیف که دختره رو نمی بینم بهش می گفتم مسیحی ها صیغه نمیکنند ولی دوست دختر میگیرن در عین تا هل  .خیانت خیانت هست حالا هرکسی یه اسمی روش می گذاره

2706