2737
2734
عنوان

خواستگارم سنی (اهل تسنن)هستش...

| مشاهده متن کامل بحث + 4011 بازدید | 115 پست

ببینیدبه مشاوره برویداول ازهمه،دوم اینکه بایدبه خانواده ایشان نگاه کنیداگربعداتحتتاثیرخانواده شان رای شان برگشت چه طور؟یاحتی خودتان تحت تاثیرخانواده تان رای تان عوض شدچه؟

بهمشاوره حتماحتماحتمابروید.

من شیعه ام و همسرم سنی. اگر زیاد سختگیر و متعصب نیستن مشکلی نداره به نظرم. 

خودش نه اما خانوادش خیلی به اعتقاداتشون ومذهبشون معتقدن

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونا به اهل بیت هم اعتقاد دارن امابعداز ابوبکروعمروعثمان  آخه واقعا تاحالا هیچکس اخلاق وصبوری ...

ای بابا کر کور شدیا یه آن سرم سنگین شد متن ات خوندم 

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
اهان قاتل زهرای مرضیه س و محسن بن علی کیه? کی باعث شد حضرت علی ع ۲۵ سال خونه بشینه  کی جنازه ...

خوب کیا بودن 

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.
خودش نه اما خانوادش خیلی به اعتقاداتشون ومذهبشون معتقدن

اگر نسبت به حجاب و نماز و روزه و مسائل دینی سختگیر هستند و شما سختگیر نیستید، اذیت میشید. چون اهل سنت بر خلاف شیعیان زیاد انعطاف پذیر نیستن و خیلی به احکام اسلام پابند هستن. 

2740
اسی من یه دوست (دختر)سنی داشتم باهاش به مشکل‌خوردم،اینکه دیگه قراره شوهرت بشه.

نمیدونم باورکن من تاخودش نمی‌گفت هیچ نمی‌فهمیدم سنی هستش 

ولی ازیه اخلاقشون خیلی خوشم اومد سنی ها یه قسم الکی نمیخورن تو زندگیشون مگه اینکه واقعاپای ابرو ومسائل حیاتی درمیون باشه که قسم بخورن خیلی خوشم اومدانصافا  درحالیکه انصافا خودتم میدونی ۹۰درصد شیعه ها قسم بخدا روهرروزتکرارمیکنن

اماخب شاید شماراست بگی به جهات چیزای دیگه به مشکل بخوریم  

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
حرفتون اصلا قشنگ نبود بهم بر خورد 

منطوری نداشتم گلم یه لحظه فکرم رفت به

مسیحیت ببخشید اگه ناراحتتون کردم ولی عمدی

نبود❤🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
نمیدونم باورکن من تااگه خودش نمی‌گفت هیچ نمی‌فهمیدم سنی هستش  ولی ازیه اخلاقشون خیلی خوشم اومد ...

عزیزم ما داریم تو اقواممون پسر سنی دختر شیعه ازدواج کردن خیلی هم خوشبخت هستن ولی بستگی به خودتون داره از الان مادرتون راضی نیست ممکنه خیلی به مشکل بخورید

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎