2737
2734
عنوان

خواستگارم سنی (اهل تسنن)هستش...

| مشاهده متن کامل بحث + 4012 بازدید | 115 پست
خودت مشکلی نداری واقعا؟ خوب فکر کردی؟

آره واقعا مشکلی ندارم چون واقعا پسرخوبیه امامطمئنم مادرم راضی نمیشه  

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
بهش بگوشیعه بشه یعنی مسلمان بشه

سنی مسلمان نیستن؟؟

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگوشیعه بشه یعنی مسلمان بشه

عزیزم اهل تسنن مسلمان هستن حضرت محمد روقبول دارن تازه اعتقاداتشون ازماکه شیعه هستیم قوی تره فقط حضرت علی روبعنوان خلیفه چهارم قبول دارن نه جانشین پیامبر!

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2731
یعنی مادرم درست میگه؟ آخه کیس خوبی بود هم اخلاقش خوب بود هم وضع مالیش خوبه نسبت به سن وسالش   & ...

خودتو بکل دست کم بگیر اون ۲۴ باش شما کمتری مسلما یاهمسنی هنوز جاداری 

دوس داری بچه هات اهلبیت نشناسن?

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
اهل تسنن هم مسلمونن چ عقایدیه دارین اخه😱

بابامنظورم شیعه بود

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
سنی مسلمان نیستن؟؟

چراگلم مسلمانن دوستمون احتمالابامسیحی قاطیش کرده

2738
عزیزم اهل تسنن مسلمان هستم حضرت محمد روقبول دارن تازه اعتقاداتشون ازماکه شیعه هستیم قوی تره فقط حضرت ...

اگه وارد جزئیات بشی تفاوتشون زیاده .ولی خب خوب و بد دارن مثل شیعه ها . نمیشه گفت از شیعه ها اعتقاداتشون قوی تره! در هر حال  مادررتو باید راضی کنی فعلا جدای از این موارد 😁

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

راستش منم با مادرتون موافقم بهتره ادم با شبیه خودش وصلت کنه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

عزیزم من خودم سنی‌ام ولی پیشنهاد میدم منصرف شی حالا همه چی ی طرف تو سه ماه ک نمیشه طرف رو شناخت بنظرم ب حرف مامانت گوش کن یا حداقل ازش فرصت بخواه برا آشنایی بیشتر با پسره

❌❌❌👉لایک نکن لطفا👈❌❌❌

شاید.ان شاالله خوشبخت بشی به مراد دلت برسی

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.
خودتو بکل دست کم بگیر اون ۲۴ باش شما کمتری مسلما یاهمسنی هنوز جاداری  دوس داری بچه هات اهلبیت ...

اونا به اهل بیت هم اعتقاد دارن امابعداز ابوبکروعمروعثمان 

آخه واقعا تاحالا هیچکس اخلاق وصبوری ومنطق این اقارونداشته بین خواستگارام پسرخوبیه بنظرم