2733
2734
عنوان

شوهرم فقط تو اینترنت داره به زنای لخت نگاه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4300 بازدید | 139 پست
همه مث هم نیستن  من بدبخت اگر دهانم وا کن از بدبختی ام کمبودهایی ک برام گذاشته بگم گریه تون می ...

مرد خوب کمه

خیلی دلم گرفته منه بدبختو خیانت کرده رفته کرونام دارم اعصابم ضعیف شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هم دختر داری هم پسر

واقعا  نفهمیدی با چ ادم نجسی زندگی میکنی دو تا طفل معصوم وارد زندگیت کردی 

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728
وقتی روز اول دیدی و هیچ کاری نکردی یعنی خودت با دست خودت ،خودتو بدبخت کردی ، چرا بچه دار شدی از این ...

از روز اول نشون دادم بدم میاد.با احترام .بی احترام.ولی فایده نداشت

خدایا ناامیدم نزار
2738
مرد خوب کمه خیلی دلم گرفته منه بدبختو خیانت کرده رفته کرونام دارم اعصابم ضعیف شده

بله کمه ولی خوبشم قدر نمیدونن یکیش همسر محترم بنده تاپیکش امروز زدم 

منم بدبختم خیلی به اینجا پنااااه آوردم

عاشقتم خدا.....
عزیزم حست میگه کی طلاق میگیرم؟

الان حس از کجا در اومد😵حسم میگه طلاق نمیری اگه بگیری یا دوماه یا سه ماهه دیگه

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.

کثافت اشغال

ببخشیدلیاقتشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
جاری منم یه سری میگف شوهرم میگه دوس دارم تو رابطه من بایکی باشم تو ام با یکی دیگه😑😶

واقعا چرا این حرفارو میزنن.فک میکنه من خوشم میاد با کس دیگه باشم روم نمیشه بگم. خدایا چقدر فکرش بیماره

خدایا ناامیدم نزار

اسی با اینکه همه میگن طلاق ولی اصلا راهش نیس.

شوهرت فقط زبونش اینطوره...اما احتمالا اعمالش اینطور نباشه .شتید به خاطر فرهنگ خانوادشه.بعد این که میگی زن لخت میبینه جلو دخترت منظورت پورنه یا فقط بدحجابن؟

2706