2410
2553

ده ساله ازدواج کردیم.از روز اول راحت حرفایی میزنه که نباید زده بشه.حتی به شوخی.

مثلا میگه به شوخی دارم پول جمع میکنم که هروقت خواستم طلاقت بدم

فلان زنه که باهام حرف زد چه اشکالی داره باهاش رابطه داشته باشم؟(با حرفای رکیک)

تو هم به هرکی دوست داری برو بده

این حرفارو هر روز میزنه

وقتی خیلی حالش خوبه با آرامش بهش گفتم ناراحت میشم گفته من اینجورم چه اشکالی داره.میخوای بگی تو خیلی بافرهنگی

یه مدت اهمیت ندادم هرچی نگاه کرد به زنای لخت و راجع بهشون نظر داد منم یه لبخند زورکی زدم بازم ادامه داد

انشب دیگه واقعا خسته شدم.از صبح نشسته جلو تی وی و داره زنای لخت و نگا میکنه. تا حدی که دخترم ۴سالشه یه زن لخت میبینه میاد نشونش میده به باباش که ببی ببین.

دیگه واقعا موندم چیکار کنم.

امشب هم دعوا انداختم بازم صداشو گرفت سرش که برا من ادای استاد دانشگاهها رو در نیار.

خدایا ناامیدم نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

🔻‌ دلایل آغاز خیانت زناشویی:

۱- جذب شدن به یک رابطه فرا زناشویی برای داشتن یک #رابطه_جنسی جدید و متنوع، که بیشتر در مردان است اما برخی از زنان نیز به دور از این مورد نیستند

۲- صمیمیتی که در بین زوجین به رکود می رسد و زن یا مرد به دنبال این صمیمیت در خارج از زندگی زناشویی می گردند.

۳- پورونوگرافی و دیدن فیلم های مستهجن میزان خیانت زناشویی را بالا می برد.

۴- جامعه در مورد مسائل جنسی سکوت و پنهان‌کاری می‌کند. این مخفی‌کاری به شیوع روابط خارج از زناشویی دامن می‌زند.

۵- بیشتر زوجین باطن زندگی خودشان رو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه می کنند.

۶- گاهی فرد بی‌وفا برای اجتناب و دوری از تعارضات زندگی زناشویی که باید آنان را به شکلی منطقی حل کرد به سمت روابط خارج از زناشویی می روند.

۷- سندرم «آشیانه خالی» هم می تواند یکی از گزینه‌ها باشد. زوجین بالای ۴۰ – ۵۰ سال، بعد از ازدواج فرزندان و تنها شدن در خانه به فکر انتقام‌ از یکدیگر می‌افتند و سالهای را که به واسطه فرزندان کنار هم بودن را تحمل کردند را به یاد آورده و اکنون را برای انتقام فرصت می دانند.

۸- یکی دیگر از دلایل، رفتارهای ناپخته طرف مقابل است که روانشناسان در آموزش روانشناختی در طول جلسات درمانی و زوج‌درمانی بر این مورد مهم تمرکز می‌کنند.

۹- اختلالات جنسی نیز یکی از موراد بی‌وفایی زناشویی می‌باشد. این اختلالات به راحتی درمان می شوند اما چون زوجین آگاهی از این درمان‌ها ندارند، دچار مشکلات دیگری نیز می‌شوند.

وا مریضه فقط مشاور

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2714

ازاین حیوون بچه دارم شدی???برات متاسفم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706