2733
2734
عنوان

شوهرم فقط تو اینترنت داره به زنای لخت نگاه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4312 بازدید | 139 پست

خدا بهت صبر بده عزیزم تو هم برای خودت پول جمع کن فردا پس فردا تنهات گذاشت لااقل پشتوانه ای داشته باشی بعدشم یه بزرگتری چیزی نداره باها ش درمیون بذاری دخترتم باهاش تنها نذار 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بهت صبر بده عزیزم تو هم برای خودت پول جمع کن فردا پس فردا تنهات گذاشت لااقل پشتوانه ای داشته باش ...

دخترم شبا پیشش میخوابه😔دوسش داره.کاری نمیتونم بکنم.فقط صبح زود که بیدار میشم میندازم جاش

خدایا ناامیدم نزار

خوب عزیز تو هم پیشش بخواب مواظب دخترت باش

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2728
خوب عزیز تو هم پیشش بخواب مواظب دخترت باش

من پسرم هنوز کوچیکه شبا بیدار میشه گریه و زاری .دخترمو هم بیدار میکنه.مجبورم جدا بخوابم

خدایا ناامیدم نزار