1874
1924
عنوان

شماره بازیگرا

1596 بازدید | 116 پست

چجوری بعضیا شماره بازیگر یا خواننده یا ..اینارو پیدا میکنن دوست خودم چند سال پیش شماره موسوی والیبالیست معروف و پیدا کرده خدایی شما تاحالا شماره اشونو داشتید؟

یادمه یه مدت تو دبیرستان با شماره سیاوش خیرابی ساییدنمون

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

نع هیچوقت درگیر ادما معروف نبودم خصوصا ایرانیا

گنگ بودن حاجی کار دادع دستم😂🤦‍♀️اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

نه فقط دوسال پیش که خیلی تباه بودم تو دایرکته میلاد کی مرام کلی عربده زدم

واقعا میلاد کی مرام چرا؟ادم دیگه نبود؟

از یازده سالگی  در حال مبارزه با میوپاتی.ADHD.OCD.GAD  بودم و الان اضطراب اجتماعی   اگر در موردش اطلاع دارید لطفا کمکم کنید  سواستفاده و تمسخر بیماری های اعصاب و روان دیگران اوج بی فرهنگی و بی شعوریه شخص رو میرسونه   

هرکی شماره جانی دپو داره رد کنه بیاد 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر                                ارامتر از آهو بی باک ترم از شیر                                      هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر                                      رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp
1911

من شماره تو سریالا  یا فیلما ک بازیگرا  میگیرن و دوربین زوم میکنه منم زوم میکنم  رو تی وی😑رو سریع ثبت و ضبط حافظه دیداری میکنم بعد سیو میکنم میرم تلگرام...  از بینشون منوچهر هادی شناسایی شد😁😁دادم ب برادرم شمارشو.. هیچ اتفاق خاصی هم نیوفتاد. چند نفر دیگه هم هستن ک دست اندر کار و.. باید باشن... 

همان تافته ی جدا بافته.. خسته از علامت سوال.حافظ کل سوره( قل هو الله احد ).... 
1826

من الان شماره خواجه امیری رو دارم جواب هم میده فقط زنگ نمیزنم چون حرفی برای زدن باهاش ندارم . فقط یکی دوبار زنگ زدم که ببینم صدای خودشه یا نه که دیدم بله . 

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات