2733
2734
عنوان

در تهران با چقدر در آمد ماهیانه میشه یه زندگی معمولی داشت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 50 پست

کلا تهران زندگی کردن را ندوست🙄🙄🙄

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا چه همه لاکچرین. تو شرکت ما کارمنده بچه هاش ازدواج کردن هفته ای دو شب خونه ی اینان خودشونم زن و شوهرن دارن با ۳ تومن زندگی می کنن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2731
نیمش چی میگه؟؟      

همیشه میخواستم متفاوت باشم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2740
اینجا چه همه لاکچرین. تو شرکت ما کارمنده بچه هاش ازدواج کردن هفته ای دو شب خونه ی اینان خودشونم زن و ...

ببخشید ما از زندگی انسانی حرف می زنیم...نه شکنجه ....سه تومان الان بزاری کف دست گدا بهش بر می خوره...

همین که خونه دارین عالیه

عزیزم راستش من با یه بچه وحقوق خوب و خونه و ماشین میگم تهران نیا اصلا

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706