2733
2734
عنوان

به چی داری فکر میکنی که نمیخوابی؟؟؟😾

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 129 پست
ی دختر 2ساله، ی پسر 14

میشه یک مشاوره بدی 

من و شوهرم تو عقدیم یک سال ۴ ماه میشه بعدش ۱۱ روز پیش بخاطر مسئله خونمون دعوا شد و رفتار بدش این بود منو سیلی زد الان از همون روز ۱۱ روزه نه پیام داده ن یک زنگ زده منم بخاطر رفتار بدش زنگ و پیام نزدم 

دلم تنگه حوصله ندارم نمدونم چیکار کنم یک سری ها میگن ن پیش قدم نشو چند نفری میگن ن تا کی میخوای وایستی ارزش نداره الان پیش قدم شو شوهرت چون لجباااازه بعد سر فرصت بهش میگی ناراحت بودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدارو شکر کن، ناشکری نمیکنم اصلا کلا این حرفم ربطی ب ناشکری نداره، ببین بچه خواب و خوراک میگیره از ا ...

اره ولی به نظرم آدم وقتی بچه داره اگه بتونه اونو به بهترین نحو ممکن بزرگ کنه واقعا کار بزرگی کرده

به نظرم یه مادر میتونه به خاطر بچه هاش به زندگیش امید داشته باشه

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
به دندون آسیاب بچم. به تبش. به اینکه پریودیم عقب افتاده نکنه باردارم. کلی فکر تو سرمه. هیچوقت تا این ...

بعضی بچه ها سخت دندونن 

اذیت میشید واقعا 

عیب نداره داروهاشو سر موقع بدید نگران نباشید میگذره

به اینکه خوبیهامو با بدی جواب میدن

به نظرم وقتی یاد بگیری اولویت اولت خودت باشی و درصد توقعت از دیگرانو به صفر برسونی ذهنت آرومتر میشه

دیگه این فکرا خیلی اذیتت نمیکنه

اره ولی به نظرم آدم وقتی بچه داره اگه بتونه اونو به بهترین نحو ممکن بزرگ کنه واقعا کار بزرگی کرده ب ...

بس ک یوتیوب خبرای ناگوار میشنم ومیبینم همیشه نگرانم انقدا بودن ک الکی الکی بچه هاشون قاتل یا مقتول شدن، یا اصلا جلو حادثه رو ک نمیشه گرفت، پسرم میره بیرون زنگ میزنم جواب نمیده هی فکرای بدمیاد سرم 

کاش هیچ وقت وجود نداشتم.
به تاپیک آخرم

خب ادمیزاد به امید زندست 

یه جور مکانیزمه که فکر کنه یه روز خوب میاد 

و بتونه به زندگیش راحت تر  ادامه بده

بس ک یوتیوب خبرای ناگوار میشنم ومیبینم همیشه نگرانم انقدا بودن ک الکی الکی بچه هاشون قاتل یا مقتول ش ...

شما وسواس فکری ندارید؟؟

احساس میکنم دچار افسردگی و وسواس باشید🤔

شما یجورایی جای مامانمید😅 من 20 سالمه

😂😂 

انگار همین دیروز 20 سالم بود، این 15سال جوری باسرعت گذشت ک هنگ کردم، از گذر سریع زمان متنفرم از اینکه از روزای نوجونی هی دورترمیشم، دلم برای خودم بی نهایت تنگ میشه کاش میشد برگردم و دوباره اون روزارو زندگی کنم 😩😩

کاش هیچ وقت وجود نداشتم.
2706