2733
2739
عنوان

در تهران با چقدر در آمد ماهیانه میشه یه زندگی معمولی داشت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 50 پست

با حقوق هفت تومن اجاره نشینیم ..طبقه چهار بدون آسانسور 25 سال ساخت کف موکت، کابینت فلز 😢 چون قیمتش خوبه داریم کنار میان. زندگمون سخت نیست اموراتمون میگذره ولی اگر بگم تو رفاهم دروغ گفتم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ما از زندگی انسانی حرف می زنیم...نه شکنجه ....سه تومان الان بزاری کف دست گدا بهش بر می خوره.. ...

شما به گدا چقد کمک می کنی... آخه بعضیا نوشتن خونه داشته باشی ماشین داشته باشی بچه نداشته باشی ۱۰ تومن. چیکار می کنن مگه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
اجاره ها وحشتناک بالاست

اصلا من خونه واسه خودم تو ونکم میشینم ولی تو فکر کن از میوه و تره بار بگیر تا همه چی گرونه 

من تازه امسال اومدم

و به شدت دنبال برگشتم😂

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بستگی به اجاره خونم داره مثلا از سه تومن شروع میشه

دونفر ۲۲۰۰الی ۲۵۰۰غذاشون میشه

درحد متوسط خیلییییدمعمولی

شارژ واب و برق و .. رفت ود امد و لباس و درمان

روهم کم کم ۸تومن رودمیخواد

2740
آخه اونجا میتونم کار کنم فقط⁦🥺 خواستگارم هم کارش اونجاست 

خواستگارت شغلش چیه؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
تهران؟

محله های پایین تهرانه میاد سرکار سمت ولیعصر

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄