2737
2734

چند روز پیش ی حرفی زدم طرف رو من غیرتی شد از شدت عصبانیت فحش داد ک چرا اینجوری راجب خودت میگی 

حالا اون قهر کرده بخاطر حرف من منم قهر کردم بخاطر فحش اون

میخوام اشتی کنم چیکار کنم

منتظر شم عذرخواهی کنه یا من پیشقدم بشم 

اینم بگم حرف بدی زدم ک جوش اورد فحش داد البته پیام داد ک ازحرفت ناراحت شدم ولی بابت فحشش عذرخواهی نکرد  ج پیامشو ندادم  

عزیزانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4924081/خانومااااا-بیاین-کمکم-کنین?page=1 لطفا این تایپکمو گزارش بزنید خواهش میکنم❤️

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم تو ب خودت فوش دادی اما اون ب تو فوش داد پس اونی ک باید عذرخواهی کنہ و قدم بذارہ طرفتہ ن تو۰۰۰۰دوست داشتہ باشہ قطعا قدم برمیدارہ

اگرتویکباربمنبگیبندہیمن          زعرشتبگذردخندهیمن♥️😍

طرف کیه؟

چی گفتی مگه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2740
منتظر باش خودش پیام میده اونوقت جوابشو بده و بگو دلخوری ازش آخر سرم بابت رفتار خودت معذرت خواهی کن ا ...

میگم ک اس داد ج ندادم اونم بهش برخورده لابد