2733
2734

بعد عید عروسی خواهر شوهرمه🥴میخوام لاغر کنم خوشگل موشگل بشم تا عروسی تصمیم گرفتم رژیم بگیرم و کلی ورزش🤪🤪شمام بیاین هرکی میخواد لاغر کنه بیاد باهم رژیم بگیریم وووو 😂نتیجه هاشو به هم دیگ بگیم هرکیم گرفته لاغر کرده بیاد بگه چجوری؟؟ 🙃راهکارهاش و بگه یا حداقل انگیزه بده 😩😩میخوام واس عروسی خواهر شوهرم کلی لباس خوشمل بخرم 😍

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاهو و خیار و گوجه و هویج

کالری منفی هستن

هرچی بیشتر بخوری بیشتر لاغر میشی

کلی از اینا بگیر هروقت گشنت شد و قبل غذا از اینا بخور

هر روز هم پیاده روی کن

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
کاهو و خیار و گوجه و هویج کالری منفی هستن هرچی بیشتر بخوری بیشتر لاغر میشی کلی از اینا بگیر هروقت ...

هروقت گشنم بشه اینجوری سالاد میخورم اینم تاثیر داره

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
2738
چیز کم کالری بخور چربی وشیرینی کم بخور بستنی وشیرینی تر خیلی چاق میکنه نخور

آره حتما مرسی😍😍😘

توهمین نی نی سایت یه گروه هس برا لاغری ولی اسمشو نمیدونم 

کاش میدونستی ☹️

کاهو و خیار و گوجه و هویج کالری منفی هستن هرچی بیشتر بخوری بیشتر لاغر میشی کلی از اینا بگیر هروقت ...

بجای پیاده روی میتونم طناب بزنم یا تو خونه خودم ورزش کنم☹️