2737
2734
عنوان

از خونه پدرشوهرم با حالت قهر اومدم بیرون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 85 پست

منو مادرشوهرم چند وقت پیش بحثمون شد مقصر اون بود هرچی تو دلم بود گفتم گفت من بدم منم گفت منم دقیق مثل شمام منم بدم انتظار نداشته باشید ازم برید با اون عروستون عشق و حال کنید انقدر ک احترامشو میذارن شوهرمم شناختشون پشتمه ک راحت حرفمو زدم 

خدا لعنت کنه ادمایی رو ک دل میشکونن

توضیح بده بگو چی گفت .. ولی تجربه ثابت کرده هیچوقت جلوی خوانواده شوهر نباید جوابشونو بدی بذار این کا ...

شوهرم هیچی نمیگه..خودم باید دفاع کنم از خودم..اگه شوهرم پشتم بود ک دیگه غمی نداشتم

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو مادرشوهرم چند وقت پیش بحثمون شد مقصر اون بود هرچی تو دلم بود گفتم گفت من بدم منم گفت منم دقیق مث ...

الان منم دلم میخاد ی موقعیت پیش بیاد برینم به مادرشوهرم چون تاحالا هیچی نگفتم 🤨

2728
منو مادرشوهرم چند وقت پیش بحثمون شد مقصر اون بود هرچی تو دلم بود گفتم گفت من بدم منم گفت منم دقیق مث ...

دمت گرم...منم دیگه کوتاه نمیام..مگه مادرشوهر کیه که ازش باید بترسم ؟ اون اجازه داره چرند بگ و من اجازه ندارم ؟

منم همین مشکلو دارم، اونا زیر زیرکی هرچی میخوان میگن و انجام میدن، منم اوایل هیچی نمیگفتم، اما دیگه احساس حماقت میکنم، این اواخر یه بار جواب پدرشوهرمو به نظر خودم خیلی معمولی دادم بام قهر کرده

خیلی غلط گرده اینجوری حرف میزنه 🤬بعدشم تو دیگه اینجوری دهن ب دهن نکن باهاش  ...جاری نداری؟

چرا..اون دوره ...مشهد زندگی میکنه ولی اونم دل خوشی نداره ازش

2738
توضیح بده بگو چی گفت .. ولی تجربه ثابت کرده هیچوقت جلوی خوانواده شوهر نباید جوابشونو بدی بذار این کا ...

آخه همه همسرا به خونوادشون منتقل نمیکنن، تازه من خجالت میکشم شوهرم بره بگه فلانی ناراحت شده

بابا اونا پیرن ، بزار برا خودش هر چی میخاد بگه محل نزار شما بزرگ منش باش

عزیزم بزرگ منشی حالی ش نمیشه..هر چی کوتاه بیام زبونش درازتر میشه

الان منم دلم میخاد ی موقعیت پیش بیاد برینم به مادرشوهرم چون تاحالا هیچی نگفتم 🤨

تف تو ذاتش دعوامون انداخت تو ی ساختمونیم صدامونو شنید پاشد اومد خونم منم گفتم شوهرمم پشت حرف من حرف میزد جفتمون توپیدیم بهش تا ادم شه سنی نداره ۴۸ سالشه

چرا..اون دوره ...مشهد زندگی میکنه ولی اونم دل خوشی نداره ازش

جور دیگه باهاش رفتار کن متاسفانه مادرشوهر منم هر چیز مزخرفی ازدهنش میاد بیرون مام حق نداریم ناراحت شیم بهمون بربخوراه ..انگار ایشون از دماغ فیل افتاده ..باورت میشه ب دخترش حرف میزنه اون محکم جواب میده گاهی فحشش میده بعدش پشت سر دخترش ب من میگه میگه دخترمن هرچی میگم بهش برمیخوره د خوب لعنتی بقیم ادمن 

آخه همه همسرا به خونوادشون منتقل نمیکنن، تازه من خجالت میکشم شوهرم بره بگه فلانی ناراحت شده

نه مثلا بگه مامان لطفا یکم لطیف تر و مهربون تر با عروست تا کن .. اون منظوری نداشته و این چیزا 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹