2733
2739
عنوان

ایا تو هفته پنجم نی نی نبض داره

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 56 پست
تو هفته پنجم قلب تشکیل میشه یا ن

بله ۵تشکیل میشه هفته ۷به بالا توسونومعلوم میشه

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخاییم جدا بشیم

کاش جلوگیری سفت و سخت داشتی ادم تو این جور مواقع نه میتونه بگه نکن نه بکن 😔😔

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2731
اره ولی فعلن چن جا رفتم ندادن فردام میرم باز بگم ک باباشم راضیه سقطش کنن

😔😔😔

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
بگو

میگم که .روشا مطمئن جلوگیری از بارداری چیه؟مثلا من فقط قرص اورژانسی میدونم و قرص ال دی.منظورم یه چیز قوی باشه که بچه دار نشم یهو.ای یو دی هم نمیشه بذارم.😑😑ب غیر اینا روش دیگ بلدین؟

2740
ببخشید خانمها و استارتر عزیز بیبی چکو باید صبح زد یا الان هم میشه؟

صبح بزن عزیزم دقیق نشون میده

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
میخاییم جدا بشیم

تاپیک هات رو یه نگاه کلی انداختم.چقدر شرایطت سخته.خدا کمکت کنه.تو دو راهی موندی

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

بستگی داره چندروز تاخیر باشی

الهیییی دلم نمیاد ولی چاره چیه

قربون دلت عزیزم خیلی حالم بد شد بخدا😓

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

اگه 4 ساعت ادرار نکنی میشه بزنی.مایعات نخور و 4 ساعت صبر کن بعد بیبی چک بزن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2706