2737
2734
عنوان

ایا تو هفته پنجم نی نی نبض داره

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 56 پست
اره

عزیزم من دیروز رفتم سونو و صدای قلبشو شنیدم‌

اللانم شما دوتا قلب تو وجودت داری عزیزم.بهش فکر کن.شاید این بچه باعث شه شوهرت تغییر کنه.شاید قراره زندگیتو قشنگ تر کنه.اگه نه چرا ی ماه قبل نیومد؟چرا ی سال قبل نیومد؟مطمئن باش دلیلی داره.اونی ک بالا سرمون نشسته میدونه داره چیکار میکنه و چیو چه زمانی میده.پس به حکمتش اعتماد داشته باش.خودشم کمکت میکنه تو این راه.دلتو بده ب خدا و از دوران بارداریت لذت ببر

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم که .روشا مطمئن جلوگیری از بارداری چیه؟مثلا من فقط قرص اورژانسی میدونم و قرص ال دی.منظورم یه چیز ...

عزیزم من اصلا جلوگیری نداشتم بجز قرص ال دی چیزی نمیدونم

چشمات قشنگ ترین سیاهیِ سرنوشتمه :)🖤🥀
الهیییی دلم نمیاد ولی چاره چیه

واقعا نمیتونین ادامه بدین زندگیتونو اون بچه خیلی گناه داره چه سقط بشه چه نشه

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2731
مونده چند روز تا موئدم

پس صبرکن صبح بزن روز موعد

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2738
بله ۵تشکیل میشه هفته ۷به بالا توسونومعلوم میشه

مال من جفتشم تو سونوی 6 هفته قلب داشتن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
عزیزم من دیروز رفتم سونو و صدای قلبشو شنیدم‌ اللانم شما دوتا قلب تو وجودت داری عزیزم.بهش فکر کن.شای ...

اره سه سال بود منتظر بچه بودم نشد این ماه نمیدونم چرا شده اونم تو این شرایط 

مال من جفتشم تو سونوی 6 هفته قلب داشتن

بله منم سرپسرم ۶هفته ۱۱۰بودضربان

ولی بارداری دومم تا۸هفته ضربان نداشت وآخرم سقط شد

کارخداروببین...

هیچ کار خدا بی حکمت نیست خانمی.اون بچه رو سقط نکن.فرض کن باباش تصادف کرد و مرد.اگه بچه ت به دنیا اومده بود و باباش تو تصادف می مرد،خودت با دستای خودت بچه ت رو می کشتی؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
واقعا نمیتونین ادامه بدین زندگیتونو اون بچه خیلی گناه داره چه سقط بشه چه نشه

من میخاستم وقتی طرف قبولم نداره چیکار کنم همسن های من اصلا ازدواج نکردن 

من میخاستم وقتی طرف قبولم نداره چیکار کنم همسن های من اصلا ازدواج نکردن 

چندسالتونه؟

2706