2733
2734

کلا هفته ای یکبار با همسرم میرفتیم پیششون  . دیروز ، چونکه شب قبلش شوهرم شیرینی تر خریده بود، گفتم حیفه ، ما که نمیخوریم . بردم براشون . شیرینی ها سالم و دست نخورده بودن . رفتم اونجا . شیرینی ها رو بدم بهشون ، دیدم خونشون مهمون دارن . البته قبلش زنگ زدم پرسیدم کسی هست یا نه ؟ گفتن نیست ، ولی مهمون انگار یهویی اومده بود ، بعد رفتم اونجا . خیلی خیلی سرد برخورد کردن. جعبه شیرینی رو توی پله ها ازم گرفتن . بعد رفتم داخل . مهمونشون  هم دوست خواهرشوهرم اینا بودن . بیست دقیقه نشستم.  دیدم هیچکس باهام حرف نمیزنه ، گفتم با اجازه من برم . بعد گفتن بودی حالا . گفتم نه زیر گاز رو یادم رفته خاموش کنم . گفتن باشه پس برو دیگه . خیلی از رفتارشون خوشم نیومد .‌🫠🫠

بعد با خودم گفتم شاید چون جمعه با شوهرم رفتم . دیگه نباید میرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بدون شوهرت اصلاا نرو خونه باباشینا

مگههههه در مواقع ضرور

من اینجورم

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
اره بابا هرچی بیشتر بی محلی کنی عزیزتری درضمن کوفت خوردن شیرینی تر رو بده به یه گدا به خانواده شوهر ...

عزیزم همه به نوعی خانواده شوهر محسوب میشیما😅

آنه تکرار غریبانه ی روزهایت در نی نی سایت چگونه گذشت وقتیکه سوی چشمانت در پشت صفحه ی گوشی به فنا رفت🫤
اره بابا هرچی بیشتر بی محلی کنی عزیزتری درضمن کوفت خوردن شیرینی تر رو بده به یه گدا به خانواده شوهر ...

🫠🫠نمیخواستم بی محلی کنم . ولی با رفتاره دیروزشون  خیلی حال نکردم . 

2706